Reklama

2XL

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 4973
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Turnus głodówki - kto przybędzie na pomoc?

Bożena i Laura próbują odwieść Agatę od wyjazdu na turnus głodówki. Obie uważają, że jest to kiepski pomysł, przynoszący więcej szkód niż pożytku. Agata nie waha się jednak ani chwili. Wyjeżdża mimo próśb i błagań przyjaciółek.

 

Reklama


Wcześniej Dec zwalnia się w pracy, za powód nieobecności podając konieczność dopięcia ważnych spraw rodzinnych. Piotr jest w szoku - przez dziesięć lat współpracy z Agatą nie zdarzyło się, aby kobieta brała urlop. Także przed Robertem Agata ukrywa prawdę - w obawie przed jego reakcją.

Laura podejmuje kolejną próbę zapanowania nad zazdrością. Kolejny krok - romantyczna kolacja z Karolem. Wierzy, że metodą małych kroczków zwalczy w sobie niechęć do zbliżeń z Karolem. Ale czy na pewno? Kobiety potrafią być pamiętliwe...

Zabawska zbiera materiały dotyczące szkód, jakie niosą ze sobą głodówki. Prosi Agatę o spotkanie jeszcze przed jej wyjazdem. W pogoni za przyjaciółką Laura dojeżdża na miejsce, gdzie odbywa się turnus głodówki. Romantyczna kolacja z Karolem bierze w łeb. No cóż, nie na co dzień ratuje się przyjaciółkę!

W wyniku zbiegu okoliczności Laura udaje pacjentkę, chętną do udziału w turnusie. Zawodowe podejście dietetyczki do tematu powoduje, że... Laura i Agata z hukiem zostają wyrzucone z turnusu. Dec jest wściekła na przyjaciółkę. Rezygnuje z usług Laury jako dietetyczki. Od tej pory ma je łączyć wyłącznie relacja przyjacielska. Zabawska silnie przeżywa taki policzek.

Robert dzwoni do Agaty podczas jej obecności na turnusie głodówki z pytaniem, czy nie zgodziłaby się zeznawać w jego sprawie w sądzie. Krawaciarze złożyli pozew. Robert został oskarżony o przyczynienie się do poważnego uszczerbku na zdrowiu. Próbuje ustalić termin spotkania - zależy mu na czasie. Za dwa tygodnie ma się odbyć rozprawa. Przed zeznaniami konieczne jest spotkanie Agaty z adwokatem Roberta. Dec na poczekaniu wymyśla kłamstwo i prosi o przełożenie spotkania z adwokatem na późniejszy termin.

Karol podczas nieobecności Laury pracuje nad tężyzną fizyczną na siłowni. Tam spotyka młodą i niezwykle atrakcyjną Martę (Marta Dobecka). Nie odmówi sobie flirtu. Ale czy na samym flircie się zakończy? Szczególnie gdy buzujący testosteron nieustannie daje o sobie znać...

Robert spotyka przypadkiem w parku Bożenę. Podczas ich rozmowy wychodzi na jaw, że Agata okłamała Wielgosza. Robert odczytuje to jako niechęć Agaty i wymiganie się przed zeznawaniem w sądzie. Jest bardzo rozczarowany Dec. Do tej pory cenił ją za asertywność.

Po niesławnym powrocie z turnusu Agata przejęta podejrzeniem Roberta, że nie chce mu pomóc, stawia się pod jego domem. Zamierza wyjaśnić wszystko Wielgoszowi. Co z tego wyniknie?

 

Dowiedz się więcej na temat: 2 XL | seriale | Elżbieta Romanowska | Edyta Jungowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje