19+
Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 1093
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"19+": Marcelina Ziętek eksponuje ciało nad Bałtykiem! Tam spędza swoje urodziny

Marcelina Ziętek znana jest głównie z takich produkcji jak "19+", czy "Szkoła", jednak naprawdę głośno zrobiło się o młodej aktorce, gdy na jaw wyszło, że spotyka się z Piotrem Żyłą. Gwiazda TVN i skoczek narciarski tworzą jedną z najgorętszych par, a fani chętnie śledzą informacje o ich życiu prywatnym. Od jakiegoś czasu Marcelina Ziętek przebywa z ukochanym na wakacjach w Świnoujściu i chętnie dzieli się zdjęciami i relacjami z ich wspólnej podróży. Tym razem pochwaliła się zdjęciami w bikini, przy okazji informując fanów o swoich urodzinach.

Marcelina Ziętek na wakacjach

Marcelina Ziętek po raz kolejny rozgrzała fanów zdjęciami z wakacyjnego wypadu do Świnoujścia. Aktorka spędza urlop ze swoim ukochanym - Piotrem Żyłą. Ziętek nad polskim morzem nie tylko celebruje wspólne chwile z partnerem i wakacyjny czas, ale także swoje 24 urodziny! Aktorka dodała "gorące" zdjęcie w bikini i pokusiła się o podsumowanie kolejnego roku swojego życia. Nie kryła, że jest bardzo szczęśliwa i już ma mnóstwo planów na następny rok. Jest pewna, że uda jej się je zrealizować. Aktorka pozdrowiła również serdecznie wszystkich swoich fanów. 

Reklama

Zobacz też: "19+": Marcelina Ziętek i Piotr Żyła na tle zachodzącego słońca. Aktorka pochwaliła się uroczymi kadrami

Marcelina Ziętek - Instagram

Pod zdjęciem aktorki pojawiło się mnóstwo wirtualnych serduszek, a fani życzyli ukochanej Piotra Żyły wszystkiego, co najlepsze. Chwalili także urodę i figurę młodej aktorki. 

Marcelina Ziętek należy do grona aktywnych użytkowniczek sieci, a jej Instagram śledzi pokaźne grono fanów - to już ponad 87 tysięcy! Sama Ziętek właśnie tam publikuje sporo postów, nawiązując m.in. do pracy, ale i wypoczynku, a ostatnio także do swojego związku.

Zobacz też: "19+": Marcelina Ziętek znów zachwyca w bikini! Dziewczyna Piotra Żyły odsłoniła za dużo?

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy