19+
Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 1093
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"19+": Marcelina Ziętek znów zachwyca w bikini! Dziewczyna Piotra Żyły odsłoniła za dużo?

Marcelina Ziętek wrzuciła do sieci kolejne zdjęcie, które rozgrzało internautów. Tym razem aktorka "Szkoły" i "19+" postanowiła życzyć swoim licznym obserwatorom udanego weekendu, a do swoich słów dołączyła ilustrację w postaci gorącej, wakacyjnej fotografii. Co na to fani?

Marcelina Ziętek na zawodach w Wiśle

Marcelina Ziętek - to nazwisko, które już od dłuższego czasu media łączą ze skoczkiem narciarskim: Piotrem Żyłą. Para przez długi czas oficjalnie nie potwierdzała doniesień, jakoby tworzyli związek, ale niedawno sytuacja ta uległa zmianie!

Zarówno znana m.in. z paradokumentów: "Szkoła" i "19+" Ziętek, jak i Żyła subtelnie dzielą się bowiem swoim szczęściem także z internautami.

Najpierw 34-letni skoczek opublikował zdjęcie z Marceliną, a od tamtej pory także i ona sygnalizuje, że jest w szczęśliwym związku. Kilka dni temu jej Instagram zasiliły kadry prosto z Wisły, gdzie Piotr Żyła brał udział w letnich zawodach w skokach narciarskich.

Reklama

"Wisła odŻyła z kibicami (...). dziękuję Kochanie za emocje" - pisała wówczas pod galerią zdjęć.

Marcelina Ziętek chwali się zdjęciami w bikini

Chociaż sercem Marceliny Ziętek rządzi miłość do sportowca, to nie brakuje w nim miejsca także dla... internautów! Partnerka skoczka narciarskiego dba bowiem o to, by na jej Instagramie nie wiało nudą, często publikując coraz to nowe zdjęcia.

Tym razem partnerka skoczka narciarskiego - Piotra Żyły - pokazała się w iście wakacyjnym wydaniu, pozując w niewiele zakrywającym bikini.

Marcelina Ziętek - Instagram

Migawka aparatu uchwyciła moment zażywania słonecznej kąpieli przez Marcelinę Ziętek, która pokazała się w dość odważnym bikini. Efekt? Oczywiście sporo wirtualnych "serduszek", oraz sekcja komentarzy wypełniona komplementami.

Marcelina Ziętek należy do grona aktywnych użytkowniczek sieci, a jej Instagram śledzi pokaźne grono fanów - to już ponad 87 tysięcy! Sama Ziętek właśnie tam publikuje sporo postów, nawiązując m.in. do pracy, ale i wypoczynku. Przekonała Was do weekendowego "ładowania akumulatorów"?

Autor: Sabina Obajtek


RMF FM
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama