Reklama

19+

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 1075
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"19+": Marcelina Ziętek i Piotr Żyła na tle zachodzącego słońca. Aktorka pochwaliła się uroczymi kadrami

O związku Marceliny Ziętek i Piotra Żyły media spekulowały od dawna. Jakiś czas temu para zdecydowała się na potwierdzenie plotek i do sieci trafiły pierwsze wspólne fotografie aktorki i skoczka. Tym razem Ziętek zamieściła na swojej instagramowej relacji romantyczne zdjęcie, na którym pozuje z ukochanym w blasku zachodzącego słońca.

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła razem

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek nie kryją się już ze swoim uczuciem. Chociaż początkowo zarówno skoczek narciarski, jak i jego młodsza partnerka raczej unikali upubliczniania wspólnych fotografii, jedynie w subtelny sposób sygnalizując, że są razem, to jakiś czas temu sytuacja ta uległa zmianie. Wszystko zaczęło się od wspólnej fotografii zakochanych, jaka trafiła na Instagram Żyły. Nieco później Ziętek - znana m.in. z występów w "Szkole" i "19+", również  zaczęła wysyłać coraz wyraźniejsze sygnały, pokazując m.in., jak dopinguje partnera.

Reklama

Teraz wiele wskazuje na to, że Marcelina Ziętek i Piotr Żyła wybrali się na krótki urlop nad morze; to właśnie stamtąd Ziętek wysyła swoim instagramowym obserwatorom słoneczne pozdrowienia, przy okazji publikując całkiem sporo kadrów. W jednej z relacji znalazło się nawet romantyczne selfie, na którym widać, jak Marcelina czule całuje w policzek Piotra, a wszystko rozgrywa się na tle zachodzącego słońca. Ta fotografia może świadczyć tylko o jednym - miłość między nimi kwitnie!

Marcelina Ziętek - kto to?

Kim jest Marcelina Ziętek? Serialowej publiczności dała się poznać m.in. dzięki występom w paradokumentach: zagrała m.in. w "Szkole", a także w "19+". Poza przygodą z aktorstwem Ziętek ma na swoim koncie także udział w wyborach miss: w 2014 roku otrzymała tytuł Miss Południa Nastolatek. Marcelia Ziętek udziela się także jako fotomodelka, biorąc udział w rozmaitych sesjach zdjęciowych, a ich efektami chętnie dzieli się w sieci. Jej profil na Instagramie śledzi 87,5 tys. użytkowników, a liczba ta stale rośnie. Ile lat ma Marcelina Ziętek? Według informacji pojawiających się w mediach partnerka Piotra Żyły w tym roku będzie świętowała 23. urodziny.

Zobacz też: Dziewczyna Piotra Żyły pływa nago?! Marcelina Ziętek odsłoniła wdzięki

Autor: Sabina ObajtekReklama

Reklama

Reklama

Reklama