Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Ocena
programu
6,9
Niezły
Ocen: 37
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" od 3 marca w Polsacie. Widzów czekają zmiany!

Już 3 marca stacja Polsat powraca z kolejną edycją programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Widzów programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" czekają zmiany.

Zamiast czteroosobowego jury, występy uczestników oceni trójka jurorów: Małgorzata Walewska, Robert Janowski i nowa twarz w "TTBZ" - Paweł Domagała. Wcześniej stacja rozstała się z zasiadającymi dotąd w gronie jurorów Katarzyną Skrzynecką i Michałem Wiśniewskim.

Zapytany, jak się czuje przed premierowym występem, mówi: "Cieszę się. Mam nadzieję, że wszyscy, ale to wszyscy, będą się wraz ze mną i uczestnikami pysznie bawić".

Reklama

Show poprowadzi Maciej Dowbor, a u jego boku pojawi się Maciej Rock, który zastąpi w tej roli Piotra Gąsowskiego.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kto wystąpi w show?

W nadchodzącej "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" udział wezmą: aktorka Julia Kamińska, znana choćby z seriali "BrzydUla" czy "Pierwsza miłość", Piotr Stramowski ("Pokusa", "Bad Boy", "Botoks") oraz prezenter i współgospodarz "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" - Krzysztof Ibisz.

W nowej edycji show Polsatu wystąpią również: Natalia Janoszek (aktorka znana z bollywoodzkich produkcji oraz filmu "365 dni" jesienią ubiegłego roku występowała w "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami"), Katarzyna Kołeczek (aktorka znana z wielu ról w filmach i serialach, grająca też w Wielkiej Brytanii) oraz 21-letni tiktoker Oskar Cyms (publiczność poznała go dzięki piosence "My Girl", którą można było usłyszeć w filmie "365 dni").

Do grona gwiazd po raz pierwszy w historii programu dołączył też uczestnik wyłoniony w ramach castingu. Będzie nim Daniel Jaroszek

Polska edycja "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przejdzie do historii

"Autorami tego pomysłu są przede wszystkim nasi widzowie, którzy przez ponad 8 lat zdążyli zbudować niezwykłą więź z tym programem i mają olbrzymią chęć brania w nim czynnego udziału. W ostatnim czasie otrzymaliśmy mnóstwo wiadomości, listów z prośbami o danie im takiej szansy. Telewizja Polsat zawsze priorytetowo traktowała relację z widzem i podtrzymywanie z nim dialogu. Ta decyzja jest właśnie tego dowodem" - wyjaśnia Pascal Litwin, producent kreatywny "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". 

"To wielka chwila w historii formatu 'Your Face Sounds Familliar', ponieważ nigdzie indziej na świecie nie zdecydowano się na taki krok. Dla nas najważniejszy jest ciągły rozwój i chęć dostarczania widzowi wspaniałych emocji. Jesteśmy pewni, że emocje w programie właśnie w obliczu tej decyzji zyskają na intensywności, a wyłoniony w drodze castingu szczęśliwiec spełni w naszym programie niejedno swoje marzenie" - przekonuje Artur Patkowski, producent kreatywny programu.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama