Top Model
Ocena
programu
5,8
Przeciętny
Ocen: 12
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Top Model 11": Maffashion komentuje ostre słowa Anji Rubik

Maffashion odniosła się na relacji na Instagramie do słów Anji Rubik, które wypowiedziała w finale "Top Model". Modelka powiedziała jednej z finalistek, że nie widzi jej w świecie mody. Co Julia Kuczyńska myśli na ten temat?

"Top Model 11". Maffashion: "Trzymam mocno kciuki za wszystkie 3 finalistki"

W czwartek wieczorem Julia Kuczyńska, znana w sieci jako Maffashion, postanowiła odpowiedzieć na pytania fanów dotyczące finału jedenastej edycji "Top Model". Blogerka modowa zabrała głos na temat komentarza Anji Rubik, który wywołał mieszane emocje u widzów. 

35-letnia gwiazda mediów społecznościowych wskazała również swoją ulubioną uczestniczkę.

Kuczyńska w dalszej części obszernie wyjaśniła, dlaczego podziela opinię Rubik.

"Top Model 11". Anja Rubik wypowiedziała się na temat Klaudii: "Nie widzę cię w świecie mody"

W trakcie finału "Top Model" jedna z uczestniczek, Klaudia Nieścior, została szczerze oceniona przez Anję Rubik. Modelka, która była gościem specjalnym i pomagała jurorom w punktowaniu finalistek, stwierdziła, że 22-latka raczej nie podbije świata mody.

Reklama

Komentarz Rubik podzielił użytkowników sieci. Gdy jedni krytykowali ją za wypowiedzenie tych słów w nieodpowiedniej chwili, to drudzy uznali, że powiedziała prawdę.

"Top Model 11". Klaudia Nieścior wygrała jedenastą edycję show

Klaudia Nieścior wygrała jedenasty sezon "Top Model". 22-latka z Tarnobrzegu zdobyła 100 tysięcy złotych, sesję okładkową w magazynie modowym oraz kontrakt z agencją modeli i modelek. Drugie miejsce w show zajęła Natalia Woś, zaś trzecie – Michalina Wojciechowska.

Autor: Hubert Wiączkowski

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Top Model | Maffashion
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama