Sanatorium miłości

Ocena
programu
6,3
Niezły
Ocen: 570
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Sanatorium miłości" Iwona i Gerard wyjawili szczegóły ślubu! "Przyjęcie z fetą"

Iwona i Gerard poznali się na planie popularnego programu "Sanatorium miłości", ale ich miłość kwitła także poza kamerami. Zakochani właśnie przygotowują się do ślubu, a Iwona postanowiła zdradzić kilka szczegółów dotyczących zbliżającej się ceremonii.

"Sanatorium miłości" jest autorskim formatem Telewizji Polskiej, który ma zmieniać sposób myślenia o osobach starszych i pokazać, że na spełnianie marzeń nigdy nie jest za późno. 

Iwona Mazurkiewicz z Radomia i Gerard Makosz z Zabrza poznali się w 2019 roku i od tego momentu ich relacja stale się rozwija. Para zdecydowała się nawet stanąć na ślubnym kobiercu. 

Reklama

Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości" zdradzili swoje ślubne plany

Iwona w rozmowie z "Faktem" zdradziła szczegóły dotyczące lokalizacji ich wymarzonego dnia. 

"Nie mogę się już go doczekać. Możemy już powiedzieć, że miejsce to Niepołomice. Pomysły mieliśmy różne. Najpierw chcieliśmy bardzo zawężone rodzinne grono w Ustroniu, czyli miejscu naszego poznania, później nasz ogród, aż padło na Niepołomice, gdzie się zaręczyliśmy na zamku" - powiedziała. 

"Zdecydowaliśmy po dyskusjach, że chcemy to przyjęcie z fetą. Lista gości jest zrobiona. Myślę, że będzie może ok. 80 osób, a może więcej" - dodała w rozmowie z tabloidem. 

Na uroczystości nie zabranie także znajomych twarzy. "Na pewno będzie Marta Manowska, bo to w końcu nasza swatka. Nie może jej nie być. Ona już jest akurat słownie zaproszona" - zdradziła Iwona Mazurkiewicz. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Sanatorium miłości | Iwona Mazurkiewicz | Gerard Makosz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy