Sanatorium miłości

Ocena
programu
6,3
Niezły
Ocen: 570
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Sanatorium miłości": Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz ustalili termin ślubu

Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz to para, która poznała się na planie drugiej edycji "Sanatorium miłości". Bohaterowie produkcji TVP są od jakiegoś czasu zaręczeni, teraz ujawnili, że termin ślubu został już ustalony!

"Sanatorium miłości": Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz - para z programu TVP

Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz poznali się dzięki programowi TVP "Sanatorium miłości". Pochodząca z Radomska fizjoterapeutka od razu przyciągnęła uwagę kuracjuszy, biorących udział w 2. edycji show, ale to właśnie Gerard zdobył jej serce.

81-latek i jego młodsza partnerka razem mieszkają razem - raz w domu Iwony, raz w domu Gerarda.

Jakiś czas temu para z pompą zaręczyła się na zamku w Niepołomicach, niedaleko Krakowa. Status narzeczonych i życie na dwa domy obojgu bardzo się podoba. Iwona i Gerard postanowili w końcu zrobić ten odważny krok i powiedzieć sobie "tak". Kiedy zatem ślub?

Reklama

"Jesteśmy z Gerardem trzy lata. Gerard przewrócił moje życie do góry nogami, a ja przewróciłam jego życie do góry nogami. Czy może być coś piękniejszego? Mieliśmy z kilka takich, naprawdę, pięknych sytuacji na granicy flirtowania, kiedy odrywaliśmy się przed sobą jako dorośli, dojrzali ludzie na nowo. Zdarzyło nam się przeżywać rzeczy pierwszy raz będąc seniorem" - mówi Iwona.

Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości": Kiedy ślub?

"Dla mnie piękne jest to, że jako kobieta mogę się w tej roli kobiety, no jeszcze nie żony, ale kochanki, przyjaciółki i narzeczonej spełniać. Chodzi przecież o to, by tych pięknych dni było jak najwięcej, dlatego że, nie ukrywajmy, nasze życie w pewnym momencie się zakończy, więc łapiemy garściami wszystko to, tu i teraz, czego możemy jeszcze dotknąć wszystkimi swoimi zmysłami" - dodała seniorka.

Bohaterka drugiej edycji "Sanatorium miłości" ujawniła, że termin ślubu jest już ustalony na sierpień 2023 roku!

AKPA
Dowiedz się więcej na temat: Sanatorium miłości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy