Sanatorium miłości
Ocena
programu
6,3
Niezły
Ocen: 934
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Sanatorium miłości 5": Randki, ognisko i zamiana pokoi? [zwiastun 5. odcinka]

Przed nami piąta część piątej edycji "Sanatorium miłości". Kto tym razem zostanie kuracjuszem odcinka? Co wydarzy się w Busku-Zdroju? Wszystkiego widzowie TVP dowiedzą się w niedzielę wieczorem.

"Sanatorium miłości 5": Co wydarzy się w 5. odcinku?

O poranku w pokojach pań prowadzone będą rozmowy o stylu, o butach, ubraniach. Okaże się, że Iwona w "Sanatorium miłości" założy dżinsy po raz pierwszy w życiu.

Panowie natomiast wspominają spotkanie z mimem, improwizując sceny ze swoich wyobrażeń, co zupełnie nie ma odzwierciedlenia w ich rzeczywistych relacjach. 

Reklama

Asia i Bożena rozpoczną dzień od medytacji. Podlasianka tak się zrelaksuje, że wyzna: "Poczułam się wolna, oczyszczona, chętnie wpadnę dzisiaj w męskie ramiona". I będzie miała ku temu okazję: Adam, zwycięzca bukowego labiryntu zabierze ją na randkę.

Józek natomiast zaprosi na intymne spotkanie Ewę i obdaruje kobietę pięknymi kwiatami, będzie też adorował ją przy każdej okazji, podkreślając, że z Ewą dobrze się dogaduje.

"Tak 70, 80% procent się zgadzamy. Często się łapaliśmy na tym, że chcemy coś zrobić i zaczynamy robić to razem. Ona lubi mocnych mężczyzn. Ja jestem mocny z charakteru, z wyglądu i siły" - powie senior.

To nie jedyne randki, jakie czekają widzów w tym odcinku...

"Sanatorium miłości 5": Nocleg w pięknym zamku

Między spotkaniami we dwoje, będzie czas na zajęcia grupowe i współzawodnictwo. Grupa wyjedzie z Buska-Zdroju i przenocuje w pięknym zamku w Sobkowie gdzie uczestnicy spróbują swoich sił w muzycznych kalamburach oraz wyścigu zaprzęgów konnych. Kto poradzi sobie najlepiej w tej konkurencji?

Iwonie zaimponuje determinacja Krzysztofa: "On się bardzo starał, bardzo chciał wygrać. To było niesamowite. Bardzo fajnie się jechało z Krzysztofem".

Następnie seniorzy zasiądą przy ognisku, gdzie będą mieli okazję do wspólnej rozmowy z Martą Manowską. Tradycyjnie już, uczestnicy zostaną na noc w zamkowych komnatach, z możliwością zamiany współmieszkańca... Czy ktoś z tego skorzysta? 

Nowy odcinek "Sanatorium miłości" już w niedzielę wieczorem w TVP1.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Sanatorium miłości 5
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy