Sanatorium miłości

Ocena
programu
6,3
Niezły
Ocen: 545
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Sanatorium miłości 5": Uczestnicy nowej edycji! Kim jest Iwona?

Trwa piąta edycja programu "Sanatorium miłości". Jedną z uczestniczek produkcji TVP jest Iwona. Co o niej wiemy? Czego oczekuje po swoim udziale w show? Sprawdźcie!

"Sanatorium miłości": Uczestnicy piątej edycji!

"Sanatorium miłości" jest autorskim formatem Telewizji Polskiej, który ma zmieniać sposób myślenia o osobach starszych i pokazać, że na spełnianie marzeń nigdy nie jest za późno. Uczestnikami reality-show są samotni seniorzy 60+, sześć kobiet i sześciu mężczyzna. Tym razem bohaterowie pojawią się w uzdrowisku w Busku-Zdroju. Poprzednie edycje realizowane były w Polanicy-Zdroju i Ustroniu.

Czy seniorom uda się odmienić swoje dotychczasowe życie, nawiązać nowe przyjaźnie, a może nawet znaleźć miłość? Przekonamy się o tym już niebawem. Program prowadzi Marta Manowska.

Reklama

Oto panie, które biorą udział w piątej edycji "Sanatorium miłości"! Anita, Asia, Bożena, Ewa, Iwona i Ula

Przedstawiamy bohaterki produkcji TVP. Kim jest Iwona? Skąd wzięła się w "Sanatorium miłości"? Czego oczkuje po swym udziale w show?

"Sanatorium miłości 5": Kim jest Iwona?

Iwona odkąd pamięta była urzędniczką, praca zawsze była dla niej nieustającym źródłem satysfakcji. Nie znosi nudy, tak w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Bardzo lubi podróże, dzięki którym poznała niemal całą Europę. Uwielbia też historię starożytną, co z kolei skłoniło ją do sześciokrotnych odwiedzin Egiptu. Preferuje zdecydowanie ciepłe regiony, nie znosi zimna. Ceni miłą, przyjazną atmosferę, a w wolnym czasie lubi też czytać i tańczyć.

Przez trzydzieści dwa lata była żoną pilota wojskowego, a małżeństwo wspomina dzisiaj jako szereg przeprowadzek. Choć mieszkała w wielu miejscach, to po rozwodzie osiedliła się w Warszawie, gdzie mieszkała jedna z jej dwóch córek.

Iwona szuka w mężczyźnie przede wszystkim normalności. Co to znaczy? Żeby wszystkiego było po trochu: żeby był on zarówno uczuciowy, jak i kulturalny, a przede wszystkim zadbany. Mężczyzna powinien nie tylko dobrze wyglądać wizualnie, ale też przyjemnie pachnieć. Istotna jest także inteligencja, jak i "kindersztuba".

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Sanatorium miłości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama