Sanatorium miłości

Ocena
programu
6,3
Niezły
Ocen: 570
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Sanatorium miłości 5": Uczestnicy nowej edycji! Kim jest Bożena?

Rozpoczęła się piąta edycja programu "Sanatorium miłości". Jedną z uczestniczek produkcji TVP jest Bożena. Co o niej wiemy? Czego oczekuje po swoim udziale w show?

"Sanatorium miłości": Uczestnicy piątej edycji!

"Sanatorium miłości" jest autorskim formatem Telewizji Polskiej, który ma zmieniać sposób myślenia o osobach starszych i pokazać, że na spełnianie marzeń nigdy nie jest za późno. Uczestnikami reality-show są samotni seniorzy 60+, sześć kobiet i sześciu mężczyzna. Tym razem bohaterowie pojawią się w uzdrowisku w Busku-Zdroju. Poprzednie edycje realizowane były w Polanicy-Zdroju i Ustroniu.

Czy seniorom uda się odmienić swoje dotychczasowe życie, nawiązać nowe przyjaźnie, a może nawet znaleźć miłość? Przekonamy się o tym już niebawem. Program prowadzi Marta Manowska.

Reklama

Oto panie, które biorą udział w piątej edycji "Sanatorium miłości"! Anita, Asia, Bożena, Ewa, Iwona i Ula

Przedstawiamy bohaterki produkcji TVP. Kim jest Bożena? Skąd wzięła się w "Sanatorium miłości"? Czego oczkuje po swym udziale w show?

"Sanatorium miłości 5": Kim jest Bożena?

Bożena z Augustowa kocha las, okresowo pracuje przy jego zasiewie i oznakowywaniu drzew. W wolnym czasie maluje, pisze wiersze, ma na koncie kilka wydanych tomików poezji.

Z mężem przeżyła wspólnie trzydzieści lat i doczekali się trójki dzieci. Jest absolutnie przekonana, że w każdym wieku można się w kimś zauroczyć czy zakochać. Ma pozytywny stosunek do świata, który wydaje jej się piękny.

Jeśli chodzi o przyszłość wyznaje zasadę, że nigdy nie mówi się "nigdy". Mężczyzna, w jej przypadku, nie musi być atrakcyjny wizualnie. Piękno zewnętrzne nie zawsze oznacza bogactwo duchowe, a ważne jest to, kto co ma w sercu. Istotna w mężczyźnie jest dla Bożeny jego życiowa mądrość.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Sanatorium miłości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy