Sanatorium miłości
Ocena
programu
6,2
Niezły
Ocen: 1006
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Sanatorium miłości 5": Józef jednym z uczestników produkcji TVP. Kim on jest?

Rozpoczęła się piąta edycja programu "Sanatorium miłości". Jednym z uczestników produkcji TVP jest Józef. Co o nim wiemy? Czego oczekuje po swoim udziale w show?

"Sanatorium miłości": Uczestnicy piątej edycji!

"Sanatorium miłości" jest autorskim formatem Telewizji Polskiej, który ma zmieniać sposób myślenia o osobach starszych i pokazać, że na spełnianie marzeń nigdy nie jest za późno. Uczestnikami reality-show są samotni seniorzy 60+, sześć kobiet i sześciu mężczyzna. Tym razem bohaterowie pojawią się w uzdrowisku w Busku-Zdroju. Poprzednie edycje realizowane były w Polanicy-Zdroju i Ustroniu.

Na udział w produkcji TVP zdecydowało się sześciu emerytów: Adam, Darek, Krzysztof, Józef, Zbigniew i Zdzisław.

Reklama

Przedstawiamy sylwetkę Józefa. Kim jest? Skąd wziął się w "Sanatorium miłości"? Czego oczekuje po swym udziale w programie?

"Sanatorium miłości 5": Kim jest Józef?

Józef z Wałbrzycha jest od 4 lat na emeryturze Wcześniej pracował na kopalni, przez 15 lat grał w orkiestrze górniczej, a także grywał na weselach i zabawach. Wykonywał też zawód instruktora nauki jazdy i posiadał kilka sklepów. Wolny czas dzieli między wędkowaniem, domową siłownią i kameralnym muzykowaniem.

Bardzo lubi tańczyć. Nie pije, nie pali, stawia na zdrowy tryb życia, uwielbia sport. Był raz żonaty, był również w związku nieformalnym, ma 2 córki i syna. Jest oddanym i kochającym dziadkiem.

Kobieta, która wzbudzi jego zainteresowanie powinna być osobą zadowoloną z życia, która wierzy, że zawsze da się naprawić błędy, że może być lepiej. Józefowi wystarczy spojrzeć kobiecie w oczy, na jej uśmiech, aby wiedzieć, że to właśnie ona. Sam jest wciąż otwarty na zmiany, reorganizację swojego życia. Jest gotowy nawet się ożenić, jeśli spotka tę właściwą.

Czy seniorom uda się odmienić swoje dotychczasowe życie, nawiązać nowe przyjaźnie, a może nawet znaleźć miłość? Przekonamy się o tym już niebawem. Program prowadzi Marta Manowska.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Sanatorium miłości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy