Sanatorium miłości
Ocena
programu
6,2
Niezły
Ocen: 1006
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jej salon robi wrażenie! Zobacz wnętrza domu Marii z "Sanatorium miłości"

Maria, uczestniczka ostatniego sezonu "Sanatorium miłości", zdobyła sympatię widzów swoją szczerością i pogodą ducha. Choć w jednym z wywiadów przyznała, że nie znalazła miłości wśród uczestników, czas spędzony w programie wspomina jako cenne doświadczenie. Jak wygląda codzienne życie pani Marii? Na swoich profilach w mediach społecznościowych chętnie dzieli się zdjęciami swojego domu, ukazując piękno swojego otoczenia.

Maria, znana z ostatniego sezonu "Sanatorium miłości", przeszła przez trzy małżeństwa. Jej pierwszy mąż zmarł, a kolejne dwa związki zakończyły się rozwodem. W wieku 19 lat, po śmierci ojca, przejęła rodzinną wytwórnię wędlin, wykazując się dużą przedsiębiorczością.

Maria jest osobą ciepłą i empatyczną, obdarzoną silnym charakterem. Jej zaangażowanie w pomoc innym przyniosło jej tytuł "Kobieca Twarz Roku" na Mazowszu w kategorii "Kobiety Dojrzałe". Jej pasje to gotowanie, prace ogrodowe, śpiew i taniec góralski. Kiedy ma czas, uwielbia chodzić na basen. Mimo bogatego życia towarzyskiego i zawodowego, doskwiera jej samotność. Jak sama mówi: "Można mieć miliony dolarów, tysiące przyjaciół, piękną pracę i dom, ale bez drugiej osoby to nie to samo" - czytamy w opisie TVP.

Reklama

Jak mieszka Maria z "Sanatorium miłości"?

Pani Maria, znana z "Sanatorium miłości", jest bardzo aktywna na Facebooku oraz Instagramie. Regularnie udostępnia posty, w których informuje, że wynajmie pokój w swojej posiadłości w Konstancinie. Na co dzień jednak mieszka w Czarnowie. Na swoim profilu na Facebooku niejednokrotnie pochwaliła się zdjęciami wnętrz swojego domu. Na jednym z nich widoczny jest ogromny salon, ale trudno powiedzieć, czy znajduje się on w domu w Konstancinie, Czarnowie, czy może w pensjonacie, o którym wspomina w komentarzach. Nie można zaprzeczyć, że bogaty, choć nieco staroświecki wystrój, robi wrażenie! 

Uczestniczka programu przywiązuje dużą wagę do klimatycznych dekoracji, które zdobią jej dom w okresie świątecznym. Zachwycające jest także otoczenie jej posiadłości. W jednym z wpisów na Facebooku pochwaliła się pięknym ogrodem pełnym tulipanów, kwiecistych drzew i krzewów. Na tarasie stoi drewniany stół z krzesłami, idealny na relaks na świeżym powietrzu.

Zobacz też:

Uczestnicy "Sanatorium miłości" otrzymują wynagrodzenie? Padła konkretna kwota

"Sanatorium miłości": Janina ostro reaguje na słowa Tadeusza. "Żenujący wywiad"

"Sanatorium miłości": Mocne słowa Elżbiety! "Chciałam odejść z programu"

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Sanatorium miłości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy