Rolnik szuka żony
Ocena
programu
7,2
Dobry
Ocen: 723
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rolnik szuka żony": Nicola i Darek się rozstali? "Zerwał z nią SMS-em"

Finałowy odcinek dziesiątej edycji "Rolnik szuka żony" zostanie wyemitowany w niedzielę 10 grudnia. Widzowie dowiedzą się, jak potoczyły się losy par - które z nich przetrwały, a które postanowiły się rozstać. W sieci pojawiły się niepokojące doniesienia na temat Dariusza i Nicoli, którzy ponoć się rozstali w niezbyt przyjemnych okolicznościach.

Dariusz i Nicola to pierwsza "oficjalna para" dziesiątej edycji programu "Rolnik szuka żony". Mężczyzna już wcześniej podjął decyzję, wybierając Nicolę. "Nie pozostaje mi nic innego, jak to pielęgnować i jakoś 'do przodu to pchać'"- podsumował.

27-letni Dariusz to rolnik z krwi i kości. Specjalizuje się w hodowli nowalijek i niezwykle ceni sobie spokojne życie na wsi. Jest również wielkim miłośnikiem tenisa stołowego, siatkówki oraz piłki nożnej. Ponadto interesuje się motoryzacją, lubi dobre filmy, a w wolnych chwilach chętnie spotyka się ze znajomymi i rodziną - dowiadujemy się z oficjalnego opisu TVP.

Reklama

Nowe doniesienia rzucają inne światło na relację uczestników. Czy para zdążyła się już rozstać?

"Rolnik szuka żony 10": Dariusz zerwał z Nicolą przez SMS?

Jak czytamy na Plejadzie, na początku grudnia odbyła się impreza andrzejkowa z udziałem byłych i obecnych uczestników dziesiątej edycji "Rolnik szuka żony". Portal dowiedział się, że podczas wydarzenia w oczy rzucało się dziwne zachowanie Dariusza, który... miał unikać Nicoli.

"Nicola i Darek przyjechali na zlot rolników, jednak unikali się jak ognia. Widać było, że między nimi nie dzieje się najlepiej. Wszyscy mocno imprezowali, nie wylewali za kołnierz. Nicola robiła sobie zdjęcia ze wszystkimi, tylko nie z Darkiem. Jest zniesmaczona jego zachowaniem i tekstami na imprezie. Rolnik pokazał się z jeszcze gorszej strony, niż w telewizji. Na oczach Nicoli podrywał inną dziewczynę, a potem z nią zniknął" - przekazał informator Plejady.

Źródło portalu twierdzi, że para rozstała się po dwóch tygodniach. Dariusz miał zerwać z kobietą przez... SMS. "Po programie spędzili ze sobą dwa tygodnie. Nicola pojechała do niego na wieś, a później dowiedziała się, że "to nie to". Zerwał z nią SMS-em. Rozstali się już w wakacje" - dodaje informator.

Plejada poprosiła uczestnika "Rolnika" o komentarz, lecz twierdzi z niechęcią stwierdził: "Nie będę komentował, nie życzę sobie pisania bzdur na mój temat".

"Rolnik szuka żony 10": Co w finale?

Pierwszy odcinek polskiej edycji programu "Rolnik szuka żony" wyemitowany został 21 maja 2014 roku. W show samotni rolnicy i rolniczki, pragnący odnaleźć swoją drugą połowę, przechodzą przez serię spotkań i wyzwań. Każdy uczestnik ma stabilne i ułożone życie, ale brakuje im miłości. Prowadząca Marta Manowska wprowadza widzów w świat współczesnych polskich rolników, którzy dzięki programowi mają szansę odnaleźć bratnią duszę.

Finał programu "Rolnik szuka żony" tradycyjnie realizowany jest w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą. Spotykają się tam bohaterowie produkcji ze swoimi wybrankami. Wtedy widzowie dowiadują się, jak potoczyły się losy rolnikowych par - które z nich przetrwały, a które postanowiły się rozstać.

Jak będzie tym razem? Finałowy odcinek "Rolnika" pokazany zostanie już w najbliższą niedzielę, 10 grudnia, wieczorem.

Czytaj więcej: "Rolnik szuka żony 10": Tajemniczy wpis przed finałem. Co miała na myśli kandydatka Waldemara?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony | Darek z rolnik szuka żony 10
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama