Rolnik szuka żony
Ocena
programu
7,2
Dobry
Ocen: 745
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rolnik szuka żony": Marta Manowska pochwaliła się archiwalnym zdjęciem

Marta Manowska cieszy się ogromną popularnością, stając się jedną z najjaśniejszych gwiazd Telewizji Polskiej. Sporą rozpoznawalność przyniósł jej program: "Rolnik szuka żony", który wystartował w 2014 roku. Obecnie kończy się już 9. sezon, a finał widzowie zobaczą w niedzielę - 27 listopada - o godz. 22:00 w TVP 1.

Marta Manowska na Instagramie

Oprócz "Rolnika..." Marta Manowska jest związana z takimi projektami, jak m.in.: "Sanatorium miłości" oraz "Kobiety w drodze". Do każdego z nich włożyła ogrom pracy, co poskutkowało sporym gronem fanów doceniających jej działalność. Sympatia widzów przełożyła się także na licznik instagramowych "obserwatorów" - obecnie profil dziennikarki w sieci śledzi już ponad 200 tysięcy użytkowników sieci, a liczba ta wciąż rośnie. To właśnie z "followersami" Manowska postanowiła podzielić się archiwalnymi ujęciami, przy okazji publikując refleksyjne wypowiedzi m.in. na temat zmian.

Reklama

"(...) Czasem takie przeglądanie ma moc. Ja już któryś dzień z rzędu przeglądam. Najpierw ten rok - wnioski będą kolejnych postach. Wczoraj wszystkie ostatnie lata. Zmiany, zmiany. Może nie są aż takie złe?".

Marta Manowska i "Rolnik szuka żony"

Dość enigmatycznie wybrzmiał również kolejny z postów, w którym Marta Manowska wspominała m.in. o "końcach i początkach":

Czy wpisy gospodyni "RszŻ" nawiązują wyłącznie do zbliżającego się końca roku czy może u dziennikarki nadchodzi czas większych zmian? Niektórzy wprost nie wyobrażają sobie programu: "Rolnik szuka żony" bez Marty Manowskiej. Czy będzie nowy sezon show? Tego na razie nie wiadomo, ale pewne jest, że finał trwającej edycji zbliża się wielkimi krokami! Będziecie oglądać ostatni odcinek 9. serii?

Autor: Sabina Obajtek

Zobacz też:

Katarzyna Figura zdradziła, z kim mieszka. Padły poruszające słowa

"Rolnik szuka żony": Tak mieszkają Joanna i Kamil! Przytulne i ciepłe cztery kąty

Monika Miller w gorącym kadrze. Zapomniała o bieliźnie?

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy