Rolnik szuka żony
Ocena
programu
7,2
Dobry
Ocen: 745
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rolnik szuka żony 9": Wspólne święta Kasi i Tomka

Związek Tomka z Kasią z programu "Rolnik szuka żony 9" miał swoje wzloty i upadki. Teraz para jest razem, poznaje się i na spokojnie planuje wspólną przyszłość. Ostatnio bohaterowie produkcji TVP byli gośćmi w "Pytaniu na śniadanie", gdzie opowiedzieli, jak będą wyglądały ich tegoroczne święta. Spędzą je wspólnie?

"Rolnik szuka żony 9": Historia Kasi i Tomka

Związek Tomka z Kasią z programu "Rolnik szuka żony" rozpoczął się od falstartu... Przypomnijmy, że w produkcji TVP Tomek początkowo odrzucił Kasię i postanowił związać się z Zuzią. Kasi była zapłakana, kiedy odjeżdżała z domu rolnika. "To był ten moment, kiedy chciałam dać temu szansę, ale wszystko zostało skreślone" - wyznała.

Mężczyzna szybko jednak pożałował swej decyzji. Podczas wizyty w domu rodzinnym Zuzi okazało się, że jego obraz dziewczyny rozmija się z rzeczywistością. Siostra i przyjaciele ujawnili, że 19-latka jest dość wybuchową i imprezową osobą. Wtedy Tomek postanowił zerwać tę znajomość i zdecydował, że chciałby raz jeszcze spotkać się z Kasią. Miał szczęście, bo ona nie mogła o nim zapomnieć i zgodziła się na rozmowę.

Reklama

"Po wyjściu z programu czułam się odrzucona troszkę, było mi ciężko... Ale nie potrafiłam zapomnieć o Tomku (...). Poprosiłam go o rozmowę telefoniczną i właśnie wtedy wyszło, że obydwoje chcemy spróbować" - wyznała Katarzyna. "Zaczęliśmy się spotykać i jesteśmy razem" - powiedział w finale Tomek. "Patrzymy w przyszłość, a nie cofamy się do przeszłości" - dodała aktualna wybranka rolnika.

Kasia i Tomek z "Rolnika" w "Pytaniu na śniadanie": Jak spędzą święta?

Teraz para planuje wspólną przyszłość. Ostatnio Tomek i Kasia, wraz z inną parą z "Rolnika" - Klaudią i Valentynem, byli gośćmi programu "Pytanie na śniadanie". Sympatyczna para opowiedziała, jak spędzi tegoroczne święta.

"Spędzamy święta i u mnie, i u Tomka. A że mamy blisko do siebie, to będzie na pewno ułatwienie. Najpierw będzie wigilia u mnie, potem u Tomka, a jeszcze później u Tomka babci" - powiedziała Kasia. "Poznałam już większość rodziny Tomka, cały czas poznaję. Jest lekki stres, ale dostaję tyle ciepła w zamian, że ten stres szybko ulatuje" - dodała.

"Mnie rodzina Kasia bardzo ciepło wita. Widać, że Kasia musiała o mnie wiele dobrego powiedzieć, bo poznawanie rodziny przeszło szybko i bezboleśnie" - wyznał Tomek.

Jakie tradycje świąteczne obchodzone są w ich domach?

"Podczas wigilii jest u nas tradycja szukania pieniążka w pierogu. Moja mama zawsze wkłada grosik do jednego pieroga i kto go znajdzie, będzie w przyszłym roku szczęśliwy i będzie miał pieniądze" - wyjaśniła Kasia.

"U mnie jest identycznie i to jest nasza najfajniejsza tradycja świąteczna. Mnie święta kojarzą się z kompotem z suszonych owoców i z dużą ilością grzybów" - dodał Tomek.

"Rolnik szuka żony 9": Kiedy odcinek świąteczny?

Widzowie TVP znowu spotkają się z bohaterami dziewiątej edycji "Rolnik szuka żony". Marta Manowska odwiedzi kilka szczęśliwych par i sprawdzi, co u nich słychać.

Do kogo zawita gospodyni programu? Dziennikarka odwiedzi cztery szczęśliwe pary 9. edycji programu: Klaudię i Valentyna, Michała i Adriannę, Tomasz R. i Justynę oraz Tomasza K. i Kasię. Będzie towarzyszyć im w bożonarodzeniowych przygotowaniach. Nie zabraknie wigilijnych opowieści, historii ze wspólnego życia, świątecznych potraw, życzeń i gości.

Widzów czekają również wielkie niespodzianki. Świąteczny odcinek widzowie obejrzą w Boże Narodzenie - w niedzielę, 25 grudnia, w TVP1.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 9
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy