Rolnik szuka żony
Ocena
programu
7,2
Dobry
Ocen: 745
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rolnik szuka żony 9": Jak Klaudia i Valentyn spędzają święta?

Klaudia i Valentyn poznali się na planie dziewiątej edycji programu "Rolnik szuka żony". Dość szybko oboje uznali, że chcą być razem i nie warto bronić się przed miłością. Para nie ukrywa, że planuje wspólną przyszłość. Ostatnio bohaterowie produkcji TVP byli gośćmi w "Pytaniu na śniadanie", gdzie opowiedzieli, jak będą wyglądały ich tegoroczne święta. Dlaczego będą świętować dwa razy?

Klaudia i Valentyn z "Rolnika" w "Pytaniu na śniadanie"

Związek Klaudii i Valentyna z programu "Rolnik szuka żony" rozwija się dość szybko. Para planuje wspólną przyszłość. Na razie spotykają się co weekend, bo Klaudia mieszka na Podlasiu, a Valentyn we Wrocławiu, ale chcą to zmienić i być może od nowego roku para będzie mieszkała razem.

Ostatnio Klaudia i Valentyn, razem z inną parą z "Rolnika" - Tomkiem i Kasią, byli gośćmi programu "Pytanie na śniadanie". Sympatyczna para opowiedziała, jak spędzi tegoroczne święta. Okazuje się, że będą świętować dwa razy.

Reklama

"U nas jedne święta są u Valentyna, a drugie w styczniu u mnie. Więc ja w grudniu jadę do Valentyna, przede mną trochę drogi - mamy do siebie 8 godzin, a potem święta będą u nas, na Podlasiu" - powiedziała Klaudia.

"Tak jak Klaudia jestem prawosławny, ale mój tata jest katolikiem, więc święta obchodzimy też 24 grudnia. Mamy święta dwa razy" - wyjaśnił Valentyn w "Pytaniu na śniadanie".

Jakie tradycje świąteczne obchodzone są w ich domach?

"U nas pod obruskiem znajduje się sianko. Ten kto wyciągnie najdłuższe źdźbło ma przed sobą najbardziej udany rok. Zawsze kiedy układam sianko, to staram się te najdłuższe źdźbło ustawić gdzieś koło siebie" - przyznała ze śmiechem Klaudia.

"U nas wkłada się łuskę karpia do portfela. Nie tylko na szczęście, ale też po to, żeby w kolejnym roku nie brakowało pieniędzy" - dodał Valentyn.

"Rolnik szuka żony 9": Kiedy odcinek świąteczny?

Widzowie TVP znowu spotkają się z bohaterami dziewiątej edycji "Rolnik szuka żony". Marta Manowska odwiedzi kilka szczęśliwych par i sprawdzi, co u nich słychać.

Do kogo zawita gospodyni programu? Dziennikarka odwiedzi cztery szczęśliwe pary 9. edycji programu: Klaudię i Valentyna, Michała i Adriannę, Tomasz R. i Justynę oraz Tomasza K. i Kasię. Będzie towarzyszyć im w bożonarodzeniowych przygotowaniach. Nie zabraknie wigilijnych opowieści, historii ze wspólnego życia, świątecznych potraw, życzeń i gości.

Widzów czekają również wielkie niespodzianki. Świąteczny odcinek widzowie obejrzą w Boże Narodzenie - w niedzielę, 25 grudnia, w TVP1.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 9
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy