Rolnik szuka żony
Ocena
programu
7,2
Dobry
Ocen: 742
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rolnik szuka żony 9": Valentyn zamieszka z Klaudią? Są już pewne ustalenia

"Pomysł jest taki, że ja się przeprowadzam" - wyznał w finale Valentyn. Czyli jednak Klaudia zgodziła się na wspólne mieszkanie? O czym bohaterowie programu "Rolnik szuka żony 9" rozmawiali z Martą Manowską?

"Rolnik szuka żony 9": Klaudia zamieszka z Valentynem?

W finałowym odcinku 9. edycji "Rolnik szuka żony" wszyscy bohaterowie spotkali się w Kazimierzu Dolnym. Co tam się stało? Zdradzamy, że jedna z par, czyli Ada i Michał, już się zaręczyli! To nie były jedyne niespodzianki - okazuje się, że być może po nowym roku Klaudia zamieszka z Valentynem!


Przypomnijmy, że para na randce wyjazdowej już o tym rozmawiała, ale rolniczka studziła wówczas zapędy swego wybranka. Valentyn był rozczarowany decyzją Klaudii, co do wspólnego zamieszkania. To się jednak zmieniło.

Reklama

Na finałowe spotkanie z Klaudią stawili się Valentyn, Konrad i Kamil. "Między nami jest czysta atmosfera" - powiedział Kamil. "Nie mam żalu do Klaudii" - dodał Konrad.

Klaudia przyznała, że na początku wszystkim dawała równe szanse, ale pierwszy poddał się Kamil i dlatego opuścił jej gospodarstwo. Kiedy został Valentyn i Konrad, rolniczka wahała się, choć Kamil powiedział, że od początki było widać, że Valentyn jest jej faworytem. "Widziałeś to wcześniej ode mnie" - powiedziała w finale rolniczka.

Związek Klaudii i Valentyna rozwija się pełną parą i para planuje wspólną przyszłość. Na razie spotykają się co weekend, bo Klaudia mieszka na Podlasiu, a Valentyn we Wrocławiu, ale chcą to zmienić.

"Pomysł jest taki, że ja się przeprowadzam"

"Uczucie się rozwinęły definitywnie. Cieszę się, że tak to wyszło. To, czego obawiałem się, to  odległość. Ciężko jest, kiedy się rozstajemy" - wyznał przed kamerami w finale Valentyn. "Spodziewałam się, że będzie gorzej, ale jak się widzimy to jest tak swobodnie" - dodała Klaudia.

Od nowego roku para chce być bliżej siebie.

"Pomysł jest taki, że ja się przeprowadzam" - zdradził Valentyn. "Od nowego roku chcemy razem zacząć to wszystko. Są mocne uczucia" - przyznała Klaudia z rozmowie z Martą Manowską.

Prowadząca dopytywała, że pomiędzy porą padły już te najważniejsze słowa. "Odważyłem się powiedzieć Klaudii, że ją kocham" - oświadczył Valentyn. "Zdecydowanie to co jest między nami można nazwać miłością. Dla mnie szczęśliwy finał i będzie dopiero na ślubnym kobiercu" - dodała z uśmiechem Klaudia.

Szczęśliwej parze życzymy wszystkiego najlepszego! Jak dalej potoczą się ich losy zobaczymy w specjalnym odcinku świątecznym.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 9
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy