Rolnik szuka żony
Ocena
programu
7,2
Dobry
Ocen: 745
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rolnik szuka żony 9": Michał i Ada już po zaręczynach

Ada i Michał z dziewiątej edycji programu "Rolnik szuka żony" zaręczyli się w Kazimierzu Dolnym. Rolnik poprosił o rękę swoją wybrankę tuż przed nagraniem finałowego odcinka! Co odpowiedziała? Oczywiście, że się zgodziła. "Szaleję za nim" - wyznała dziewczyna.

"Rolnik szuka żony 9": Michał i Ada są zakochani i szczęśliwi

"Ada się do mnie wprowadziła i jesteśmy szczęśliwi. Podjąłem decyzję, że jednak Ada i myślę, że to była najlepsza decyzja w moim życiu" - powiedział Michał w finale programu "Rolnik szuka żony" Marcie Manowskiej.

"To, co najbardziej cenię w Adzie, że ma do mnie cierpliwość. Mam czasem swoje gorsze dni i ona akceptuje mnie takim, jakim jestem. Czuję się wspaniale, jak rano wstaje i widzę Adę - świat od razu jest piękniejszy" - powiedział Michał.

"Kocham go, szaleję za nim" - wyznała wzruszona dziewczyna. "Jego wady mi nie przeszkadzają. To jest coś, co ja zaakceptowałam, bo jestem pewna, że to jest ten człowiek" - dodała.

Reklama

Producenci programu przypomnieli w finale najpiękniejsze chwile Ady i Michała. Dziewczyna nie mogła ukryć łez. "To ze szczęścia" - wyznała.

Potem Michał zdradził, co wydarzyło się w Kazimierzu Dolnym, w przeddzień finału programu.

"Rolnik szuka żony 9": Michał oświadczył się Adzie

"Przyjechaliśmy do Kazimierza, a ja w swoje głowie zaplanowałem sobie, że będziemy tu siedzieć już jako narzeczeni. Oświadczyłem się Adzie, a ona się zgodziła" - wyznał rolnik.

"Kiedy to się stało?" - dopytywała Marta Manowska. "Wczoraj" - odpowiedział Michał.

"Wszystko smakuje lepiej, jak się o coś zawalczy" - wyznała Ada. "To spełnienie moich marzeń" - dodał Michał.

Szczęśliwej parze życzymy wszystkiego najlepszego! Jak dalej potoczą się ich losy zobaczymy w specjalnym odcinku świątecznym.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 9
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy