Rolnik szuka żony
Ocena
programu
7,2
Dobry
Ocen: 747
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rolnik szuka żony 9": Odrzucona kandydatka wróciła do programu! Mocno namiesza? [11. odcinek]

Najnowszy odcinek 9. serii "Rolnik szuka żony był pełen emocji! Nie tylko do programu powróciła Kasia, przede wszystkim Michał i Ada wyznali sobie miłość.

"Rolnik szuka żony 9": Streszczenie 11. odcinka

Przedostatni odcinek programu: "Rolnik szuka żony 9" upłynął pod znakiem... zaskoczeń! Mateusz i Tomasz R. otrzymali "drugą szansę" i mogli odbyć kolejne randki. Do show wróciła także Kasia - kandydatka Tomka, która wcześniej usłyszała od mężczyzny słowa podziękowania. Z kolei pozostali uczestnicy odbyli kolejne, romantyczne spotkania, snując plany na przyszłość...

"Rolnik szuka żony 9": Valentyn wręcza Klaudii różę

Valentyn powitał Klaudię, wręczając jej różę. Obydwoje przyznali przed kamerami, że są w stałym kontakcie.

Reklama

Klaudia i jej kandydat spacerowali m.in. po jaskini, a także zwiedzali mury zamku. Podczas wycieczki nie szczędzili sobie czułych gestów.

Podczas randki Valentyn i Klaudia rozmawiali o dalszych planach, poruszając także kwestię dzielącej ich na co dzień odległości. W pewnym momencie rolniczka dała do zrozumienia partnerowi, że początkowo wolałaby, aby Valentyn znalazł mieszkanie blisko niej, ale nie w jej gospodarstwie.

"Widziałam, że nie jest usatysfakcjonowany tą odpowiedzią" - relacjonowała "na gorąco" po spotkaniu.

Klaudia i Valentyn stwierdzili, że w najbliższym czasie chcą pielęgnować swój związek.

"Rolnik szuka żony 9": Tomasz K. spotyka się z Kasią

Tomasz zdecydował, że chciałby raz jeszcze spotkać się z Kasią. Zdradził, że dwie inne partnerki - Martyna i Kasia - odwiedziły go na gospodarstwie.

"Po wyjściu z programu czułam się odrzucona troszkę, było mi ciężko... Ale nie potrafiłam zapomnieć o Tomku (...). Poprosiłam go o rozmowę telefoniczną i właśnie wtedy wyszło, że obydwoje chcemy spróbować" - wyznała Katarzyna.

"Zaczęliśmy się spotykać. Myślę, że jesteśmy razem" - uzupełnił rolnik.

Wybranka Tomka przyznała, że nie ma żalu do mężczyzny za jego wcześniejszy wybór:

Katarzyna i Tomasz bardzo poważnie podeszli do nowego rozdziału w ich życiu, skupiając się na dalszym poznawaniu się.  Przed kamerami Tomek wyjawił, iż nie poinformował Zuzanny o swojej kolejnej decyzji:

"Wydaje mi się, że Zuzia chyba nie wie, co tu się wydarzyło. Jeśli chodzi o finał, to pewnie nie będzie to przyjemne...".

"Rolnik szuka żony": Michał: "Na pewno jest to miłość"

Michał zdradził, że Ada spędza w jego gospodarstwie bardzo dużo czasu! Para podzieliła się także prywatnymi filmikami oraz zdjęciami powstałymi w czasie, gdy wybranka rolnika gościła u niego w czasie przerwy między nagraniami.

"Na pewno to jest miłość - tak czuję" -  uzupełnił wyraźnie uradowany Michał.

Zakochani udali się w rejs łodzią, podczas którego rozmawiali o łączącym ich uczuciu. W pewnym momencie padły również z ich słów słowa: "Kocham cię".

Michał i Ada rozmawiali także o przeprowadzce, którą Adrianna ma w planach.

"Nie boję się tych decyzji, ponieważ jestem pewna Michała. Każda chwila z nim jest wyjątkowa (...)".

"Rolnik szuka żony 9": Zmiany u Mateusza

Mateusz postanowił wrócić do listu nadesłanego przez Agnieszkę. Kobieta z przyczyn losowych wcześniej nie mogła przyjechać na wcześniejsze spotkanie z rolnikiem.

"Po napisaniu listu do Mateusza zostałam przez niego wybrana, ale niestety nie mogłam wziąć udziału w dalszych nagraniach z powodów prywatnych (...)" - tłumaczyła kandydatka rolnika.

Podczas pierwszego spotkania Mateusz pytał swoją rozmówczynię m.in. o ideał mężczyzny. Z kolei Agnieszka pytała go o to, czego on oczekuje od kobiet.

"Rolnik szuka żony 9": Tomasz R. poznał syna Justyny

Także u Tomasza sporo się zmieniło - Justyna gościła u rolnika w przerwie między kręceniem nowych odcinków, a mężczyzna poznał jej syna. Na randkę para wybrała się do Łomży, spędzając czas na spacerach "we dwoje" oraz na różnych aktywnościach.

Tomasz podzielił się z wybranką harmonogramem na najbliższe miesiące: w planach było wspólne spędzanie świąt, a także przeprowadzka do niego.

"Znamy się krótki czas, ale ja już wiem, że Justyna jest dla mnie, a ja dla niej" - wyznał mężczyzna.

Na spotkaniu zakochani szczerze wyznali sobie miłość.

"Rolnik szuka żony". Kiedy finał? O której i gdzie oglądać?

Finał programu: "Rolnik szuka żony" zbliża się wielkimi krokami! Wiele wskazuje na to, że ostatni odcinek 9. serii "RszŻ" widzowie zobaczą w niedzielę 27 listopada w TVP 1. Zaskoczeniem może być zmiana emisji; program TV wskazuje na to, iż finałowy odcinek "Rolnika..." zostanie pokazany o godz. 22:00. Powodem przesunięcia programu są Mistrzostwa Świata w Katarze - mecze transmituje bowiem Telewizja Polska.

Autor: Sabina Obajtek

Zobacz też:

"Rolnik szuka żony": Małgorzata Borysewicz pokazała zdjęcie córeczki

"Rolnik szuka żony 9": Mateusz jednak odnajdzie miłość?
"Rolnik szuka żony": Krystyna Kamińska rozstała się z żoną

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 9
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy