Rolnik szuka żony
Ocena
programu
7,2
Dobry
Ocen: 747
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rolnik szuka żony": Krystyna Kamińska rozstała się z żoną

Krystyna Kamińska, była uczestniczka programu "Rolnik szuka żony", poinformowała za pośrednictwem Instagrama, że rozstała się z żoną. Przypomnijmy, że Kamińska wcześniej ogłosiła, że spodziewa się dziecka.

Krystyna Kamińska była uczestniczką 2. edycji programu "Rolnik szuka żony" (2015). Kobieta zabiegała o względy Roberta, jednak ta relacja rozpadła się. Później na krótko związała się także z innym uczestnikiem programu, Kubą. Następnie wielu zaskoczył związek Krystyny z Agnieszką - kobiety pobrały się w 2020 roku w Edynburgu. 

"Rolnik szuka żony": Krystyna jest w ciąży

Niedawno Krystyna ogłosiła, że spodziewa się dziecka, a na jej Instastories pojawiły się m.in. kadry z badania USG. 

Reklama

Wkrótce później pokazała na Instagramie nagranie, w którym przekazała, że jej związek z Agnieszką należy do przeszłości. 

"Słuchajcie, postanowiłam to ogłosić, ponieważ Agnieszka dostaje bardzo dużo gratulacji z powodu mojej ciąży. Niestety fakt jest taki, że z Agnieszką nie jesteśmy razem i moja ciąża zadziała się już po naszym rozstaniu. Nie mówiłam o tym, ponieważ nie było takiej potrzeby, lecz Aga czuje się źle z faktem, że dostaje te gratulacje" - przekazała. 

"W związku z tym chcę powiedzieć, że coś się zaczyna, coś się kończy. Nie jest to już dla moich najbliższych znajomych sekret, że nie jesteśmy razem, lecz dla tych, kto jeszcze nie wie... właśnie nagrywam ten film" - dodała była uczestniczka programu "Rolnik szuka żony". 

swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy