Rolnik szuka żony

Ocena
programu
7,5
Dobry
Ocen: 246
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rolnik szuka żony 9": Co wydarzy się w finale show? Internauci już wiedzą!

Finałowy odcinek 9. edycji programu "Rolnik szuka żony" wyemitowany zostanie w niedzielę, 27 listopada, w TVP1. Wszyscy uczestnicy tradycyjnie spotkają się w Kazimierzu Dolnym. To jednak nie koniec emocji - uczestnicy show tradycyjnie spotkają się jeszcze z widzami w specjalnym odcinku świątecznym.

W dziewiątej edycji programu "Rolnik szuka żony" widzowie mieli okazję bliżej poznać życie Klaudii, Michała, Tomasza R., Tomasza K. i Mateusza. Ich starania o miłość nie należały do najłatwiejszych - nie wszystkim się udało.

Kto pojawi się na tradycyjnym, finałowym spotkaniu w Kazimierzu Dolnym? O tym widzowie TVP przekonają się w niedzielę, 27 listopada. 

"Rolnik szuka żony 9": Zmiana pory emisji finałowego odcinka!

Finałowy odcinek zostanie wyemitowany nieco później niż zazwyczaj. Widzowie byli przyzwyczajeni, że mogą oglądać "Rolnika" w każdą niedzielę, o godz. 21:15. Jednak z powodu mundialu emisja finału została przesunięta.

Reklama

Tym razem finał widzowie TVP1 obejrzą dopiero o godzinie 22:00.

"Rolnik szuka żony 9": Co wydarzy się w finale? Wielka wpadka TVP!

Co wydarzy się w finale 9. edycji programu "Rolnik szuka żony"? Przy okazji zapowiedzi ostatniego odcinka TVP zaliczyła wielką wpadkę! Co się stało?

Na oficjalnym profilu TVP na Facebooku pojawiło się zdjęcie uczestników 9. edycji "Rolnika". Można na nim zobaczyć, że miłość w programie znalazły aż cztery pary! Zdjęcie szybko zniknęło z profilu, ale czujni internauci zdążyli je zobaczyć i rozpowszechnić w sieci.

Na zdjęciu widać szczęśliwe cztery pary: Klaudię z Valentynem, Michała z Adą, Tomasza R. z Justyną oraz Tomasz K. z Kasią. Tym samym tuż przed finałem zdradzono, kto tak naprawdę znalazł szczęście w programie. Tylko Mateusz został sam.

Świąteczny odcinek "Rolnik szuka żony"

To jednak nie koniec atrakcji dla fanów "Rolnika...". Marta Manowska zdradziła na Instagramie, że powstaje specjalny, świąteczny odcinek programu "Rolnik szuka żony". Swoją wypowiedź gospodyni "Rolnika..." zilustrowała zdjęciem - widać na nim roześmianą Manowską, pozującą w białej kreacji.

"Czystość i niewinność w sobie. Wtedy można być budowniczym. Inżynierem życia. Bardzo ważne dni za mną. Domyka się jakaś piękna opowieść. Oglądajcie koniecznie odcinek świąteczny @rolnikszukazonytvp w tym roku. Czułość, miłość, troska odmieniane są w nim na wszystkie sposoby. Dziękuje Ekipo za te dni" - czytamy w opisie.

Świąteczny odcinek programu "Rolnik szuka żony" to już niemal tradycja. Początkowo uczestnicy różnych edycji spotykali się wraz z prowadzącą przy specjalnie przygotowanym, świątecznym stole, by wspólnie wymienić się aktualnymi informacjami. Nie brakowało także śpiewania kolęd oraz smakowania świątecznych potrwa.

Przez pandemię produkcja postanowiła nieco zmienić format świątecznej odsłony "Rolnika". Od kilku sezonów to Marta Manowska wraz z ekipą odwiedza "rolnikowe" rodziny w ich gospodarstwach - tak było m.in. w minionym roku, kiedy to prowadząca pojawiła się ze specjalną wizytą m.in. u Agnieszki i Roberta Filochowskich z 2. edycji, Małgorzaty i Pawła Borysewiczów z 4. edycji oraz u Marty Paszkin i Pawła Bodziannego z 7. edycji. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 9

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy