Ninja Warior Polska
Ocena
programu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 13
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ninja Warrior Polska": Sportowe i muzyczne emocje w pierwszym odcinku!

Przed nami szczęśliwa siódemka, czyli siódma edycja najpiękniejszego sportowego show, jakim jest Ninja Warrior Polska! W pierwszym odcinku przed widzami emocje nie tylko sportowe, ale też muzyczne. Na torze pojawią się zupełnie nowe twarze, wielokrotni zdobywcy toru Ninja oraz goście specjalni, wśród nich Michał Milowicz jako Elvis Presley, Jakub Czaplejewicz oraz Leon Myszkowski.

Tor eliminacyjny klasycznie składać się będzie z sześciu przeszkód. W każdym odcinku są one inne. Tym razem zawodnicy mają do pokonania: bieg parkourowca - zjazd na linie, szalony bieg, drogę rowerową na rękach, obroty pierścienia i krzywą ścianę. Jak zwykle zawodnicy będą musieli wykazać się nieprawdopodobną sprawnością fizyczną. Tu potrzebna jest siła, szybkość, gibkość i spryt. Ale to nadal nie wszystko, bo tu potrzebna jest również niezwykle mocna psychika.

"Ninja Warrior Polska": Występ polskiego Elvisa

Dla rozluźnienia startujących ninja ten odcinek zacznie się śpiewająco od występu polskiego Elvisa, uczestnika ostatniego sezonu programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", Michała Milowicza. I to nie będzie jedyny Elvis, którego zobaczymy na torze przeszkód w tym odcinku..

W programie poza herosami będziemy podziwiać znanych i lubianych, m.in. Jakuba Czaplejewicza - członka zespołu Enej. Gościem specjalnym będzie również Leon Myszkowski, syn Justyny Steczkowskiej. Czy artyści okażą się równie wysportowani, co muzykalni? 

Reklama

"Ninja Warrior Polska": Kiedy i gdzie oglądać?

Pierwszy odcinek sportowego show już we wtorek, 28 lutego o godz. 20:00 tylko w Polsacie!

Zobacz też:

Jennifer Love Hewitt: W latach 90. była wielką gwiazdą. Dziś pamięta o niej niewielu

"Sanatorium miłości 5": Rozmowy o seksie i kurs samoobrony [zapowiedź 9. odcinka]

Tomasz Kammel wyśmiewa się z konkurencji. Filip Chajzer odpowie?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Ninja Warior Polska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy