Farma

Ocena
programu
6,7
Niezły
Ocen: 114
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Farma": Przedpremierowe odcinki 2. edycji reality show

Wyłącznie w Polsat Box Go można już obejrzeć pierwszy przedpremierowy odcinek 2. edycji uwielbianego przez widzów reality show Polsatu – „Farma”. Kolejne będą trafiały do serwisu od poniedziałku do piątku, z jednodniowym wyprzedzeniem w stosunku do emisji w telewizji. W nowej edycji na uczestników czeka dwa razy więcej zwierząt, jeszcze więcej obowiązków i ciekawych zadań do wykonania. Początkujący farmerzy przez osiem tygodni będą ze sobą rywalizować o tytuł SuperFarmera oraz 100 tysięcy złotych.

"Farma": Nowe odcinki w Polsat Box Go

W Polsat Box Go już dziś - przed emisją w telewizji i bez reklam - można obejrzeć pierwszy odcinek 2. edycji programu rozrywkowego Telewizji Polsat "Farma". Tym razem farmerzy zamieszkają na większym i bardziej wymagającym terenie niż w pierwszej edycji. Przez osiem tygodni będą zajmowali się zwierzętami, zdobywaniem jedzenia oraz rozmaitymi pracami fizycznymi. W wiejskim gospodarstwie pozbawionym wygód zamieszkają osoby z różnych środowisk, m.in.: kosmetyczka, bioenergoterapeutka o artystycznej duszy, lektor języka włoskiego, projektantka UX, bracia bliźniacy, którzy na co dzień są trenerami personalnymi, przedsiębiorca i właścicielka butiku odzieżowego. W nowym sezonie nie zabraknie niespodziewanych zwrotów akcji, przyjaźni, intryg, konfliktów, a nawet romansu.

Reklama

Program poprowadzą Marcelina Zawadzka, Ilona Krawczyńska oraz rolnik Szymon Karaś.

"Farma": Nowe odcinki z jednodniowym wyprzedzeniem

Nowe odcinki będą udostępniane w pakiecie Polsat Box Go Premium z jednodniowym wyprzedzeniem, z wyjątkiem odcinków emitowanych w TV w poniedziałek - te użytkownicy serwisu będą mogli obejrzeć już w piątek.

Zobacz też:

"Sędzia Anna Maria Wesołowska": Prawnik z serialu oszukiwał klientów

Piotr Kraśko wrócił do "Faktów". Wylała się na niego fala krytyki

Sławomir Siejka: Wróżono mu wielką karierę telewizyjną. Zmarł w wieku zaledwie 35 lat

Polsat
Dowiedz się więcej na temat: Farma (Polsat) | Marcelina Zawadzka | Ilona Krawczyńska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy