Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu?


Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek


"Barwy szczęścia"
Kostek bardzo denerwuje się przed operacją Ludmiły, ale stara się ją podtrzymać na duchu. Władek postanawia spotkać się z mężczyzną, którego poznał na czacie. Okazuje się, że jest nim... Maciek. Obaj są zaskoczeni. Ksaweremu udaje się wygrać z Golonko. Bogdan przyznaje, że się co do niego mylił.

"Pierwsza miłość"
Hubert szczerze współczuje Zbyszkowi. Dopiero teraz widzi, jak wielka odpowiedzialność spoczywa na Szymonie i jego rodzinie. Mikser robi Dadze awanturę z powodu jej pocałunku z Oskarem w telewizyjnym show. Mikołaj wścieka się i stawia ukochanej ultimatum.

"Julia"

Janek próbuje zbliżyć się do Julii. Z kolei Monika od kilku dni nie zjawia się w pracy. Swoją nieobecność tłumaczy złym samopoczuciem. Z rozmowy z Bożeną Janicki dowiaduje się, że jej córka ostatnio dziwnie się zachowywała.

"Ranczo"

Wójta odwiedza córka, Klaudia. Towarzyszy jej nowy narzeczony. Od czasu pojawienia się na plebanii młodego wikarego proboszcz czuje się zbędny. Tymczasem Pietrek zarobione u Więcławskiego pieniądze inwestuje w działalność artystyczną.

"rodzinka.pl"

Kuba robi wykład Ludwikowi na temat tego, czym jest marketing i jakie są jego zasady. Boska próbuje wymóc na reszcie rodziny, by przy stole poruszali odpowiednie tematy. Kacper chce się dowiedzieć, czy to prawda, że dziewczyny są mądrzejsze od chłopaków. Tymczasem Natalia zamartwia się późnymi powrotami Tomka do domu. Boi się, że chłopakowi może stać się coś złego.

Kacper wchodzi w wiek, w którym młodzi ludzie buntują się przeciwko narzuconym regułom. Chłopiec zaczyna sprawiać problemy wychowawcze. Tomek poucza Kubę, jak należy omijać rodzicielskie zakazy. Jego wskazówki okazują się niezwykle cenne. Najstarszy z braci Boskich pod nieobecność rodziców urządza w domu huczną imprezę. Tymczasem do Kuby przychodzi w odwiedziny koleżanka.

"Moda na sukces"
Bill, namówiony przez Brooke, postanawia porozmawiać z ukochaną o zajściu w Big Bear. W ostatniej chwili Logan powstrzymuje go przed wyjawieniem prawdy. Nick próbuje dowiedzieć się, dlaczego Sandy go unika.

Sobota"Komisarz Alex"

Policjanci szukają mężczyzny, który uwodzi, okrada i morduje bogate kobiety. Jedna z jego niedoszłych ofiar po próbie samobójczej trafia do szpitala. Lucyna udaje jedną z pacjentek, by zdobyć jej zeznania. Dzięki niej Bromski wpada na ślad zabójcy.

Niedziela"Czas honoru"

Bocian, emisariusz komendanta AK, doprowadza do spotkania działaczy podziemia z przedstawicielami partii. Do leśniczówki, w której miały odbyć się rozmowy, wkracza KBW. Wszyscy konspiratorzy zostają aresztowani. Z transportu uciekają Bronek, Krawiec i dwaj inni partyzanci. Maria rozpoczyna pracę w szpitalu. Jej pacjentką jest Ruda, która trafia tam z raną postrzałową. Lekarka wbrew zakazowi prosi o pomoc w przeprowadzeniu operacji doktora Kirchnera. Tymczasem Lewińska świętuje swój wielki sukces - pojmanie przywódców podziemia. Wzywa Wasilewskiego, który nie wiedział o tajnej akcji KBW, i informuje go, że od tej pory w śledztwie będzie mu pomagać major Zwonariew, as wywiadu ZSRR. Michał trafia do celi z byłym oficerem gestapo, Larsem Rainerem.

"Siła wyższa"

Urszula wprowadza się do Helskiego. Informuje komisarza, że od teraz jego życie się zmieni. Bazylia coraz więcej czasu spędza z Tashim Ga. Dorota zaprasza Tomasza na kolację do pierogarni. Po spotkaniu mężczyzna zwierza się mistrzowi ze swoich uczuć do niej.

"Głosy"

Toby i Oz jadą do hotelu, z którego okna wypadło dziecko. Na ich oczach nastoletnia Iris wskrzesza maleństwo. Logan biegnie za dziewczyną. Chce poznać jej moc. Jednocześnie odbiera telepatyczny sygnał, który mówi mu, że uzdrowicielce grozi niebezpieczeństwo.

"Kości"

Nieznany sprawca zabija sprzedawcę narzędzi, Tony’ego Cole’a. Mężczyzna ginie od ciosu nożem o nietypowym kształcie. Głównym podejrzanym staje się jego konkurent Karl. Z Anglii wraca syn Seeleya. Booth i Brennan chcą, by odnalazł się w nowej rodzinie.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama