Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!


Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Barwy szczęścia"

odc. 1052 Magda obwinia się o śmierć Tomka. Do Walerii przyjeżdża Gabriel, poznany w spa.

"Pierwsza miłość"

odc.1824 Daga adoruje Dominika. Majka nie cieszy się z przyjazdu Huberta. Później były partner dowiaduje się od Szymona, z którym wcześniej miała krótki romans, że Marysia spotyka się z Aleksem! Jest wściekły!

"rodzinka.pl"

odc.117 Natalia zapowiada domownikom, że wybiera się na studia. Nagle okazuje się, że wszyscy potrzebują jej pomocy. Boska namawia Kacpra, żeby odrabiał lekcje w bibliotece, a nie przed ekranem komputera. Janina zaprowadza porządek w mieszkaniu Tomka. Kacper i Zosia wierzą, że zamachy z 11 września to element amerykańskiego spisku. Ich rozmowy inspirują pozostałych domowników do dyskusji.

odc.118 Marek i Ludwik radzą Kacprowi, kiedy zapytać dziewczynę, czy chce iść na randkę. Natalia próbuje dorównać gustom młodzieży, aby zaimponować synom. Ludwik nie chce kupić kwiatów żonie. Aby wymigać się od wydatków, tworzy teorię dotyczącą swojego skąpstwa. Tomek wraca głodny z kolacji z Magdą. Dziewczyna zamówiła w restauracji najdroższe potrawy z menu.

"Galeria"

odc.149 Hubert jest bardzo zdenerwowany, bo okazało się, że Paweł zostawił go ze sporym długiem do spłacenia. Kredytodawcy zaczynają upominać się o spłatę rat, a on nie ma funduszy, aby pokryć choćby ich część. Jego stan udziela się Weronice. Adam próbuje pomóc aresztowanej Anicie. Prosi Kacpra, aby został adwokatem Woydatt. Ignacy nie rezygnuje z prób zdobycia serca Wandy. Dzwoni do domu opieki, aby zaprosić ją na randkę. Kobieta sceptycznie podchodzi do tego pomysłu. Z dużo większym entuzjazmem propozycję mężczyzny przyjmują jej koleżanki. Matka Patryka nie zgadza się, aby syn przeprowadził się do Australii przed maturą, w czasie trwania roku szkolnego. Patryk znów sięga po alkohol. Michał jest załamany, kiedy jego syn po raz kolejny wraca do domu pijany.


"Moda na sukces"

odc.5920 Eric mówi Stephanie, żeby udała się do lekarza w sprawie swojego kaszlu. Seniorka rodu tłumaczy, że to nic poważnego. Stanowczo odmawia też doktor Lewis, która kolejny raz nakłania ją do rozpoczęcia leczenia.

"Kryminalne zagadki Las Vegas"

odc.21 Morderca Nate Haskell nadal pozostaje na wolności. Agenci dowiadują się, że mężczyzna przybył do Los Angeles. Tam porwał byłą żonę Langstona, Glorię, uprzednio zabiwszy jej obecnego męża. Doktor i jego ekipa wyruszają do Miasta Aniołów.

"Świat bez końca"

odc.4 Wybrany nowym przeorem Godwyn zaczyna wykorzystywać władzę do własnych celów. Chce, by zbudowano mu pałac. Przeorysza zakonu Cecylia odmawia. Zamierza przeznaczyć środki finansowe na budowę szpitala. Wpada w poważne kłopoty.

"Świat według Kiepskich"

odc.426 Jolasia i Waldek wpadają w spiralę kredytową. Grozi im eksmisja. Wszystko wskazuje na to, że do spłacenia długów dzieci zmuszeni zostaną Halina i Ferdek.

Sobota

"Świat według Kiepskich"

odc.427 Kiepski zastawia nie swoją wiertarkę w lombardzie, a za uzyskane pieniądze kupuje alkohol. Aby uspokoić Halinę, obmyśla szereg kłamstw.

"Czarne chmury"

odc.7 Hollstein knuje intrygę, aby oskarżyć Dowgirda o zabójstwo szlachcica Andrzeja. Dzięki Kacprowi hetman poznaje prawdę. Podczas przyjęcia u Sobieskiego wędrowni komedianci odgrywają przygotowaną pantomimę, która demaskuje knowania Hollsteina.

"Ojciec Mateusz

odc.70 Na budowie nowego osiedla dochodzi do wypadku - szefowa firmy, Wiercińska, wypada z balkonu. Policjanci rozpoczynają dochodzenie i znajdują poszlaki, które sugerują, że mogło dojść do przestępstwa. Ich uwagę przykuwają problemy finansowe przedsiębiorstwa oraz osobiste relacje ofiary z kierownikiem budowy i współpracującym z nią szefem finansowym. Ksiądz Mateusz włącza się w śledztwo.

Niedziela

"Anna German"

odc.9 Anna - pomimo diagnozy lekarzy, którzy twierdzili, że nigdy już nie będzie chodzić - odzyskuje pełną sprawność. Piosenkarka zaczyna nagrywać kolejne płyty oraz koncertować. W 1972 roku wychodzi za mąż za Zbyszka. Zwierza się ukochanemu, że bardzo chciałaby mieć dziecko. Mężczyzna obawia się jednak o zdrowie żony. Kolejny przełom w karierze Anny wiąże się z propozycją wyjazdu na tournée do Związku Radzieckiego. Tam piosenkarka zdobywa ogromną popularność i poznaje swoją najlepszą przyjaciółkę, autorkę tekstów Annę Kaczalinę. Rosjanie proponują German obywatelstwo ZSRR, ale ona odmawia. W 1975 roku na świat przychodzi Zbigniew, syn Anny i Zbyszka. Szczęście artystki nie trwa jednak długo. Wkrótce dowiaduje się, że jest chora na raka.

"Zaginiony"

odc.1/10 Mija dziesięć lat od tragicznej śmierci Paula Winstone’a, tajnego agenta CIA. Jego żona Rebecca, współpracownica wywiadu w stanie spoczynku, oraz ich syn Michael, próbują odbudować swoje rodzinne szczęście po stracie krewnego. Kiedy chłopak znika w zagadkowych okolicznościach podczas odbywania zagranicznego stypendium we Włoszech, matka leci do Rzymu, aby wyjaśnić tę sprawę. Nie znajduje jednak żadnej pomocy w swoich poszukiwaniach.

odc.2 Rebecca, która postanowiła rozpocząć dochodzenie na własną rękę, z determinacją bada wszelkie ślady mogące wskazać obecne miejsce pobytu Michaela. Nawiązuje kontakt z szefem francuskiego wywiadu i zawiera z nim ryzykowną umowę. Skutki ich porozumienia okazują się zaskakujące dla byłej agentki.

"Kości" 

odc.150 Seth Zalinsky spada z dużej wysokości na zwłoki mężczyzny ze strzałą w głowie. Nie odnosi obrażeń, ale szczątki przyklejają się do niego. Denat to Morgan Donnelly, zaginiony komik. Booth i Brennan trafiają do klubu, gdzie prezentował swoje żarty.

"Agenci NCIS" 

odc.7 Zamordowany zostaje emerytowany oficer marynarki Iverson. Okazuje się, że miał do przekazania ważną informację zaprzyjaźnionemu admirałowi. Podczas śledztwa DiNozzo znów musi skonfrontować się z ojcem, o którego pomoc zwrócił się Gibbs.

"Komisarz Alex"

odc.4 W łódzkiej szkole baletowej zamyka się zamachowiec, który bierze na zakładniczki kilkanaście uczennic i nauczycielkę. Żąda uwolnienia więźnia Marka Kotysa, który okazuje się jego synem. Grozi, że wysadzi się wraz z przetrzymywanymi kobietami.

"U Pana Boga w ogródku"

odc.3 Wychowankowie szkoły policyjnej przechodzą test sprawnościowy. Marian Cielęcki jest wyjątkowo niezdarny, ale okazuje się, że ma silnego protektora i musi zdać. Aby nie sprawiał kłopotów, przełożeni wysyłają go na prowincję. Wybór pada na Królowy Most.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje