Reklama

"Tulsa King": Nowe gwiazdy u boku Sylvestra Stallone'a

Znana z seriali "Superstition" i "Tacy jesteśmy" Tatiana Zappardino dołączyła do obsady nowego serialu Taylora Sheridana. To realizowany dla platformy streamingowej Paramount+ "Tulsa King", w którym w roli głównej zobaczymy Sylvestra Stallone'a. Popularny "Sly" wcieli się w postać gangstera, a Zappardino zagra jego córkę. W serialu Sheridana wystąpi też Annabella Sciorra, która zagra siostrę głównego bohatera.

"Tulsa King": Sylvester Stallone jako mafioso

Głównym bohaterem serialu "Tulsa King" będzie Dwight "Generał" Manfredi (w tej roli Sylvester Stallone), nowojorski mafioso, który po 25 latach odsiadki wychodzi na wolność. Niedługo potem zostaje wbrew swojej woli wysłany przez mafijnego bossa do Tulsy w stanie Oklahoma, gdzie ma założyć oddział gangu. Manfredi zdaje sobie jednak sprawę z tego, że pobyt w Tulsie to wygnanie, a jego szef nie dba o jego dalszy los. Zamiast się załamać, Generał od podstaw buduje swoje nowe mafijne królestwo.

Reklama

Jak donosi portal "The Wrap", do obsady serialu "Tulsa King" właśnie dołączyła Tatiana Zappardino. Wcieli się w postać Tiny, córki Manfrediego, która odcięła się od rodziny i nie utrzymuje kontaktów ze swoim ojcem kryminalistą. Obok Stallone'a i Zappardino, w serialu Taylora Sheridana wystąpią jeszcze Andrea Savage, Martin Starr, Max Casella, Domenick Lombardozzi, Vincent Piazza, Jay Will, A.C. Peterson, Garrett Hedlund, Dana Delany.

Drugim nowym nabytkiem w obsadzie serialu "Tulsa King" jest Annabella Sciorra, która, jak informuje portal "Deadline", wcieli się w postać siostry Generała - Joanne. Będzie to ponowne spotkanie Stallone'a i Sciorry na ekranie. W 1997 roku zagrali razem w filmie "Cop Land". Wątki mafijne nie są obce aktorce. Sciorra wcielała się w postać Glorii Trillo w serialu "Rodzina Soprano".

Premierę serialu "Tulsa King" zaplanowano na 13 listopada. Tego dnia na platformę Paramount+ trafią dwa pierwsze odcinki tej produkcji.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama