Reklama

"Skazana": Nowy serial z Agatą Kuleszą

Jeszcze w tym roku stacja TVN premierowo pokaże w swoim serwisie VOD serial "Skazana", powstający na motywach książki Ewy Ornackiej "Skazane na potępienie". To kolejna produkcja, która swój debiut będzie miała w internecie. Czy Agata Kulesza uratuje wyniki stacji?

Najsłabsza wiosna od lat

TVN wiosną 2021 notuje, wśród widzów programów rozrywkowych i seriali, jedne z najsłabszych wyników. Wśród 20 najchętniej oglądanych programów, seriali i filmów ostatniego tygodnia (29 marca-4 kwietnia) znalazła się zaledwie jedna rozrywkowa propozycja TVN - teleturniej "Milionerzy" - z 1,7 mln widzów (dane Nielsen Audience Measurement, opracowane przez portal Wirtualnemedia.pl).

Reklama

W zestawieniu oglądalności 20 hitów ostatniego tygodnia w grupie widzów 16-49 lat, pojawił się tylko jeden serial TVN - "Na Wspólnej", jednak jego oglądalność była dużo poniżej oczekiwań - 668 tys widzów. Stacja jest co prawda liderem tej grupy wiekowej, ale głównie dzięki programom informacyjnym. Rozrywka pozostaje daleko w tyle...

Dlaczego TVN nie zachwyca widzów nowościami? Stacja postawiła na premiery w swoim serwisie VOD Player, przez co część widzów już obejrzała seriale, które obecnie emitowane są na antenie ('Chyłka - Rewizja, "Żywioły Saszy - Ogień").

Najlepszym debiutem może pochwalić się "Tajemnica zawodowa" , której pierwsze odcinki oglądało 1,17 mln widzów. Pozostałe seriale TVN, mimo zapewnień Edwarda Miszczaka, który twierdzi, że TVN i TVN7 osiągają "świetne wyniki programów i kanałów od startu wiosennej ramówki", nie osiągnęły nawet miliona widzów! To pierwszy taki przypadek od lat. Liczby, niestety, mówią same za siebie...

Stacja wciąż szuka pomysłów na podniesienie oglądalności, której upatruje w nowych produkcjach z gwiazdorską obsadą...

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama