Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony? 

"Klan"

odc. 2376 Trwają przygotowania do Wigilii. Na Sadybę przychodzi Krzysztof, który składa życzenia Chojnickim i mówi, że wyjeżdża kolędować do ośrodka opieki pod Warszawą. Elżbieta wspomina Beatę i Ryśka. Koziełło opowiada Pawłowi, że w związku z niespodziewanym przyjazdem Błażeja spędzi święta w domu, a nie w górach, jak wcześniej planował. Mężczyzna martwi się, bo zaplanował malowniczy kulig na prezent dla Ani, a teraz będzie musiał z tego pomysłu zrezygnować. Ola wręcza swoim współpracownikom doniczki z gwiazdą betlejemską, poisencją. W zamian Rafał kupuje jej zestaw płyt z musicalami. Norbert nie jest zachwycony podarunkiem kuratora. Feliks pokazuje Monice kupiony właśnie samochód. Proponuje, aby wybrali się na krótką przejażdżkę, nim pojadą do Chojnickich. Na przedmieściach auto odmawia niespodziewanie posłuszeństwa. W odwiedziny do leżącego w szpitalu Jasia przychodzą Rafalski oraz Jacek z Agatą i Małgosią. Pojawia się także Barbara, która w ramach świątecznego prezentu wręcza synowi Boreckiego tajemniczy klucz. Do Pawła i Krystyny przychodzi Leszek. Tłumaczy, że ma dość życia w zamknięciu i po konsultacji z policją zdecydował się przestać ukrywać. Agnieszka przyjmuje u siebie Janusza, który odwiedził ich z prezentami. Postanawia mu podziękować za podarunki w nietypowy sposób. Na Sadybie zbierają się goście. Na samym końcu pojawiają się też Feliks i Monika, którym pomógł przypadkowo spotkany na drodze Krzysztof. 

"M jak miłość"


odc. 956 Ewa spędza czas w domu Mostowiaków. Jest szczęśliwa, że wróciła do zdrowia i może nacieszyć się synkiem. Kobieta wyznaje Markowi, że na zawsze wykreśliła Jacka ze swojego życia. Kasia dba o kondycję i w stroju gimnastycznym ćwiczy na macie. Zauroczony urodą dziewczyny Marcin próbuje ją zagadywać, mimo że wcześniej zlekceważył jej zaproszenie na kolację. Niestety tego dnia nie udaje mu się uniknąć spotkania z Weroniką, która znów nalega, by byli razem. Holtz nachodzi Andrzeja w mieszkaniu i wyrzuca mu, że apelacja się opóźnia. Po raz kolejny też grozi prawnikowi i jego rodzinie. Gdy dowiaduje się o tym profesor Kazan, postanawia zgłosić sprawę na policję. Niebawem Andrzej odbiera telefon od Wernera. Przyjaciel informuje go, że Wojdas powiesił się w celi.

"Barwy szczęścia"

odc. 850 Marta zrywa współpracę z Chowańskim. Na skutki tej decyzji Walawska nie musi długo czekać. Wydawnictwo, które prowadzi wraz z mężem szybko popada w kłopoty finansowe. Kobieta boi się, jak wracający do kraju Robert przyjmie informację o intrygach Chowańskiego. Wcześniej jednak o jej problemach dowiaduje się Piotr. Nazajutrz po pocałunku z Klarą Hubert postanawia się wyprowadzić. Wspólne mieszkanie jest dla obojga krępujące. Ada namawia młodego muzyka, by walczył o Klarę, która jej zdaniem nadal go kocha, a związała się z Błażejem, by o nim zapomnieć. Bartek rezygnuje z kariery striptizera. Wciąż ze wstydem wspomina występ na urodzinach Joli. Prosi Basię, by zachowała jego sekret w tajemnicy.

odc. 851 Robert kłóci się Chowańskim o Martę. Zarzuca biznesmenowi, że chciał uwieść mu żonę. Niezrażony tym Chowański obiecuje, że nadal może wspierać finansowo wydawnictwo, jednak mężczyzna odrzuca tę propozycję. Janek wyprowadza się z domu. Nie potrafi wybaczyć żonie tego, że na swoje przyjęcie urodzinowe zaprosiła striptizera. Ludmiła odwiedza Kostka w areszcie. Jeleń mówi żonie, że podejrzewa pana Tadka o rozprowadzanie narkotyków w pubie. Prosi, by przekazała Michałowi, aby miał tego mężczyznę na oku. W tym samym czasie Olek starannie zaciera ślady, by Jeleniowie nie wpadli na trop prawdziwego dilera.

odc. 852 Jola martwi się o Janka, który od dwóch dni nie daje znaku życia. Zaczyna szukać męża. Ukrywający się w domu Zenka Kozłowki nie zamierza wybaczyć żonie. Rozchodzą się wieści o kłopotach finansowych wydawnictwa Marty i Roberta. Romanowski postanawia wziąć kredyt, by spłacić zobowiązania. Marta jest temu przeciwna. W eleganckiej winiarni w Zakrzewiu Natalia i Irek świętują start biznesu internetowego. Atmosferę psuje zazdrość Irka z powodu Ksawerego, z którym dziewczyna umawiała się w tym lokalu na randki.

"Mała wielka miłość"


odc. 1 Ian Everson jest wziętym prawnikiem znanej kancelarii w Los Angeles. Mężczyzna wolny czas spędza głównie na imprezach i krótkotrwałych związkach z kolejnymi kobietami. Pewnego wieczoru poznaje studentkę z Warszawy, Asię Malczyk. Para spędza razem upojną noc.  

odc. 2 Po powrocie do Polski Joanna orientuje się, że jest w ciąży. Nie ma wątpliwości, że ojcem dziecka jest Ian i natychmiast powiadamia go o tym telefonicznie. Ian jedzie do Warszawy. Dziewczyna ma nadzieję, że uda im się wspólnie ułożyć życie.  

odc. 3 Joanna podczas jazdy rowerem ma wypadek. Lekarze odkrywają, że jej dziecko ma poważną wadę serca wymagającą jak najszybszej operacji. Niestety, zabieg jest kosztowny. Ojciec Joanny zwraca się do Iana z prośbą o sfinansowanie zabiegu.

"Dr House"


odc. 137 Abbey, matka dorosłej córki, decyduje się na drugie dziecko, które rodzi się chore. Noworodek w ósmej godzinie życia zostaje pacjentem zespołu House’a. Dziewczynka cierpi na problemy z oddychaniem i niewydolność wątroby. Gregory i pozostali lekarze próbują postawić właściwą diagnozę. House zleca również Formanowi i Taubowi znalezienie odpowiedniej osoby, która dołączy do ich ekipy.

odc. 138 Widząc, że House zwleka z przyjęciem nowej lekarki, Cuddy narzuca mu własną kandydatkę, Marthę. Od pierwszej chwili dziewczynie niechętny jest Taub. Pacjentem zespołu zostaje szef kampanii wyborczej ubiegającego się o reelekcję senatora New Jersey. By uratować pacjenta, House musi podjąć decyzję, która może zaważyć na losach jego związku z Cuddy.

"Moda na sukces"

  

odc. 5743 Rick opowiada Katie i Steffy o pogłoskach dotyczących Grahama. One postanawiają ostrzec Hope i bliżej przyjrzeć się fotoreporterowi. Nick i Sandy czekają na wyniki badań DNA. Marone stwierdza, że musi powiedzieć o wszystkim żonie.  

"Ranczo"

odc. 45 Na koncercie Joli i Pietrka zjawia się redaktor z prasy regionalnej, który obiecuje napisać recenzję. Po jej ukazaniu się wokalistka traci głos, a Pietrek zamierza dać nauczkę dziennikarzowi. Tymczasem w małżeństwie Michałowej dochodzi do nieporozumień.

"Ja to mam szczęście"

odc. 52 Elka jest zagrożona z matematyki. Rodzice organizują casting na korepetytora tego przedmiotu, lecz ich zdaniem żaden z kandydatów się do tego nie nadaje. Joanna uważa, że źle gotuje. Ma nadzieję, że jej kłopoty rozwiąże przystojny Kubańczyk.

"CSI: Krymianlne zagadki Las Vegas"

odc. 2 CSI bada sprawę morderstw, których ofiarami padło dwóch mężczyzn. Jeden z nich był producentem filmów porno, a drugi dilerem narkotyków. Gdy okazuje się, że w okolicy mieszka syn seryjnego mordercy, podejrzenie automatycznie pada na niego.

odc. 3 Hank i Becca idą na doroczne spotkanie pracowników wydziału anglistyki, które jest organizowane przez rektora i jego żonę Felicię. Charlie próbuje namówić Marcy do wspólnego świętowania pierwszego podpisanego przez niego kontraktu.

  

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Elżbieta Jędrzejewska | Mikołaj Roznerski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje