Reklama

Serialowy przewodnik

Rozpoczął się letni sezon powtórek seriali. Sprawdź, co wydarzy się w tym tygodniu.

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?


"M jak miłość"


odc.894 Ojciec Irka czuje się coraz gorzej. Podleśny odkrywa, że jego siostra próbowała się skontaktować z chorym. Igor proponuje Krzysztofowi współpracę.

odc.895 Laura kradnie pieniądze, które Asia i Paweł zebrali na swoje wesele. W Grabinie pojawia się dawny ukochany Marii, Grzegorz. Artur jest o niego zazdrosny.

odc.896 Kindze nie udaje się namówić Piotrka na terapię małżeńską. W końcu zrezygnowana wyprowadza się z domu. Zuza zaczyna szantażować Łukasza.

odc.897 Z Wisły wyłowiono ciało kobiety, której wygląd odpowiada rysopisowi Laury. Asia jedzie do prosektorium. Marta postanawia wyswatać Agnieszkę z Adamem.

odc.898 Po rozstaniu z żoną Piotr przeprowadza się do Kuby. Helena i Irek jadą razem do szpitala. Ich ojciec wkrótce umiera. Krzysztof wchodzi w spółkę z Igorem.

Jesteś fanem serialu „M jak miłość”? Sprawdź opisy wszystkich odcinków tego serialu!


"Barwy szczęścia"

odc.748 Hubert mówi matce, że chce przerwać studia, by móc skoncentrować się na muzyce. Maria jest pewna, że podjął taką decyzję pod wpływem Patrycji. Natalia spotyka w Zakrzewiu Ksawerego. Razem idą na piwo.

odc.749 Irek zjawia się u Natalii z bukietem i pierścionkiem. Prosi ukochaną o rękę. Tymon sugeruje Sławkowi, że z Kasią łączy go coś więcej niż przyjaźń. Wolski jest tym niemile zaskoczony.

odc.750 Hubert czeka na przyjazd Manuela, słynnego reżysera, który ma nakręcić teledysk do jego singla. Bartek i Sara spędzają razem miłe popołudnie. Dochodzi do wypadku, w którym ginie Danuta.

odc.751 Maria i Teresa otaczają opieką Klarę pogrążoną w żałobie po śmierci matki. Wspiera ją też Hubert. Irek ma żal do Magdy, że nie uprzedziła go, że jej siostra odrzuci jego oświadczyny.

Oglądasz „Barwy szczęścia”? Sprawdź, jakie newsy opublikowaliśmy ostatnio o tym serialu!

"Ranczo"

odc.1 Trzydziestoletnia Lucy, rozwiedziona Amerykanka polskiego pochodzenia, otrzymuje w spadku dworek w małej podlaskiej wsi Wilkowyje. Postanawia w nim zamieszkać, mimo że posiadłość jest całkowicie zrujnowana.

odc.2 Wójt nie przebiera w środkach, by pozbyć się ze wsi nowej mieszkanki. Próbuje sprawić, by Lucy odniosła wrażenie, że w dworku straszy. Proboszcz i Kusy pomagają jej odkryć prawdę o intrydze.

odc.3 Nieustępliwy wójt nie zezwala, by Amerykanka uczyła angielskiego w miejscowej szkole. Na złość bratu proboszcz postanawia udostępnić salkę parafialną, by tam mogły odbywać się lekcje.

odc.4 Lucy jest zbulwersowana, gdy jeden z uczniów pojawia się na lekcji pobity przez ojca. Próbuje interweniować, ale nie przynosi to skutku. Wkrótce poznaje sympatycznego polonistę Witebskiego.

Sprawdź naszą stronę poświęconą temu serialowi

"Świat według Kiepskich"odc.387 Media ogłaszają, że zwycięzcą kumulacji w loterii jest ktoś z osiedla, na którym mieszkają Kiepscy. Sąsiedzi zaczynają dociekać, kto został milionerem.

odc.388 Ferdkowi ciągle śnią się Krzyżacy. Prezes Kozłowski dochodzi do wniosku, że koszmary są ostrzeżeniem dla polskiego narodu przed kolejną niemiecką inwazją.

odc.390 Mieszkańcy kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3/4 dowiadują się o zmianie proboszcza swojej parafii. Opinie o nowym duchownym są bardzo podzielone.

odc.391 Kiepski odczuwa brak kontaktu z naturą. Marzy o wyjeździe do lasu lub nad jezioro. Boczek obiecuje, że zabierze go do własnoręcznie wykonanej ziemianki.

odc.392 Ferdek znajduje w toalecie książkę. Z nudów zaczyna ją czytać. Zainteresowany fabułą nie może oderwać się od lektury. Jego bliscy są tym zaniepokojeni.

Oglądasz „Kiepskich”? Zobacz nasze materiały wideo związane z tym serialem


"Zaklinacz dusz"


odc.15 Melindzie ukazuje się duch koleżanki zmarłej w dzieciństwie. Medium próbuje doprowadzić do spotkania jej rodziców, którzy rozwiedli się przed laty.

odc.16 Z zaklinaczką dusz kontaktuje się Dennis, który zginął w górach. Szuka on sposobu, by uratować swojego rannego brata, który wciąż jest na szlaku.

odc.17 Melinda i Andrea przeprowadzają inwentaryzację w domu znanej projektantki mody. Gordon odkrywa, że jest tam rozgniewany duch małego chłopca.

odc.18 Medium nawiązuje kontakt z duchem iluzjonisty, który utonął podczas wykonywania trudnego numeru pod wodą. Magik obwinia o tragedię młodszego brata.

odc.19 Ely zginął w ulicznej bójce. Jako duch chce zgładzić Merricka, który kiedyś był prokuratorem i nie zdołał wykazać winy mordercy. Melinda próbuje uspokoić zjawę.


"Hotel Pod Żyrafą i Nosorożcem"odc.6 W hotelu zjawia się mężczyzna z kilkudziesięcioma najbardziej jadowitymi stworzeniami świata. Już pierwszej nocy okazuje się, że ich liczba się nie zgadza.

odc.7 Biznesmen z Azji powierza opiece Miłobędzkich tygrysicę z małym. Mężczyzna więcej się nie pojawia. Okazuje się, że zwierzęta padły ofiarą przemytników.

odc.8 Egzaltowana dama chce zostawić w hotelu swojego rozpieszczonego pudla. Sprostanie jej wygórowanym żądaniom dezorganizuje życie pensjonatu.

odc.9 Dzieci Miłobędzkich dowiadują się, że Siemion zamierza sprzedać schorowanego konia do rzeźni. Starają się namówić rodziców, aby wykupili zwierzę.

odc.10 Franciszek bierze na przechowanie sokoła wędrownego. Okazuje się, że ptak je tylko upolowaną przez siebie zdobycz. Niebawem drapieżnik rusza na łowy.

"Ja to mam szczęście"

odc.11 Jerzy kupuje sprzęt gimnastyczny, by szybko odzyskać formę. Okazuje się, że instrukcja obsługi jest po chińsku. Joanna spotyka nauczyciela polskiego Eli. Okazuje się, że nastolatka w ogóle nie przykłada się do nauki. Jerzy zaprasza Tadeusza na mecz Ligi Mistrzów. W tym czasie Ela przygotowuje się z mamą do testu z matematyki. Panowie obiecują, że nie będą przeszkadzać, jednak przychodzi im to z trudem.

odc.12 Marcin chce zaangażować się w pomoc humanitarną na Ibizie. Zosia przynosi ze szkoły ponure rysunki. Joanna martwi się, że dziewczynka wpadła w depresję. Ojciec Eli, Stefan, przychodzi zabrać córkę na weekend. Okazuje się, że pomylił terminy. Tadeusz zwierza się Jerzemu, że ostatnio nie sprawdził się jako kochanek. Przyjaciel postanawia dać mu kilka cennych porad.

"Bananowy doktor"

odc.9, 10 Trzydziestoletni Alan Rybar narzeka na bóle w okolicy miednicy. Rentgen wykonany przez Divyę przynosi szokujące odkrycie. Uczestniczka zawodów jeździeckich dostaje ataku padaczki. Hankowi udaje się uratować dziewczynę dzięki szybkiej interwencji.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Bananowy doktor”. Sprawdź naszą bazę!


"Instynkt"

odc.5 W jednym z mieszkań luksusowego apartamentowca zostaje znalezione ciało nastolatka. Policjanci docierają do szkolnego przyjaciela ofiary, Marcina Bieńka. Chłopak przyznaje, że Eryk brał narkotyki. Niebawem Marcin wyskakuje przez okno...

Sprawdź naszą miniwitrynę serialu "Instynkt"

"Nowa"

odc.2 Ginie bandyta, który należał do grupy sprawującej kontrolę nad handlem narkotykami w stolicy. Trop prowadzi do Tytusa, ochroniarza Ryszarda Szyma - szefa gangu, którego zabito dwa lata wcześniej. Policjanci nakłaniają Tytusa, by zeznawał przeciwko mafii.

Sprawdź naszą stronę poświęconą temu serialowi!

"Nieustraszony"

odc.9, 10 Przestępcy uprowadzają agentkę Carrie Rivai i zabierają tajne dokumenty. Traceur musi zrobić wszystko, aby uratować porwaną i odebrać skradzione akta. Mike udaje się także do Las Vegas, by powstrzymać proceder prania brudnych pieniędzy.

"Glina"

odc.10 Udaje się zidentyfikować zwłoki kobiety, które Gajewski znalazł w piwnicy. Okazuje się, że ofiarą jest Nana Petru, córka Grabka. Komisarz szczegółowo analizuje akta śledztwa w sprawie porwania syna Czekańskiego.

odc.11 Gajewski i Banaś obserwują Grubego, który regularnie spotyka się z Tośkiem. Odkrywają, że kierowcą tego drugiego jest poszukiwany listem gończym Kajtek, pomocnik Karbowiaka.

odc.12 Andrzej w walizce zamordowanego Guntera Fuchsa znajduje dowody współpracy firmy Sachs and Schroeder z Lift Cargo Poland. Gruby szuka dyskietki z kompromitującymi danymi.

odc.13 Znaleziono zwłoki młodego aktora. Okoliczności wskazują na zabójstwo na tle seksualnym. Po śmierci Grubego i zniknięciu Tośka dochodzi do kolejnych egzekucji wśród gangsterów.

"Na linii strzału"


odc.4 Mary i Marshall muszą zapewnić ochronę młodej bigamistce i oszustce Teri Ranzino. Funkcjonariuszom trudno ją zdyscyplinować. Teri, łamiąc zakazy obowiązujące w programie ochrony świadków, ściąga niebezpieczeństwo na siebie i agentów.

"Reguły gry"

odc.7, 8 Magdę odwiedza jej siostra Basia. Zwierza się z problemów małżeńskich i deklaruje, że chce przeżyć przygodę. Robert, który się o tym dowiaduje, zaprasza ją na kolację. Grzegorz i Adam dochodzą do wniosku, że każdy mężczyzna potrzebuje chwili samotności.

Zobacz zdjęcia z serialu "Reguły gry"

odc.4 Policja od miesięcy planowała akcję rozbicia gangu handlarzy narkotyków. Z niewiadomych przyczyn operacja kończy się niepowodzeniem. Nocul obawia się, że któryś z funkcjonariuszy może być zamieszany w tę sprawę. Prosi o pomoc księdza Mateusza.

Sprawdź opisy odcinków tego serialu

"CSI: Kryminalne zagadki Miami"


odc.196 Z więzienia o zaostrzonym rygorze ucieka grupa przestępców. Jest wśród nich Memmo Fierro, boss latynoskiego gangu, który odpowiada za śmierć Marisol, żony Horatia i jednocześnie siostry Erica. Dla nich schwytanie bandyty to sprawa osobista.

Sprawdź naszą stronę poświęconą temu serialowi

"Trzeci oficer"

odc.3, 4 Grupa pościgowa CBŚ kierowana przez Sznajdera prowadzi dochodzenie w sprawie porwania francuskich baletnic. Kruszon bezskutecznie usiłuje się dowiedzieć od Beaty, gdzie obecnie przebywa Grand. Zajmuje się też sprawą zabójstwa Koneckiego.

"Układy"

odc.28 Joe dowiaduje się od swojego ojca Louisa, że rodzinny majątek Tobinów pochodzi z nielegalnych operacji finansowych. Staje przed poważnym dylematem. Musi wybrać między lojalnością wobec krewnych a wyjawieniem prawdy Patty Hewes.

Sprawdź naszą stronę poświęconą temu serialowi

"Kości"

odc.100 Specjalny odcinek, w którym ukazane są początki współpracy Brennan i Bootha. Na wysypisku znaleziono zwłoki dziewczyny. Sprawę przejmuje FBI. Dochodzeniem kieruje agent Seeley Booth. Zwraca się o pomoc do antropolog Temperance Brennan.

Sprawdź naszą stronę poświęconą temu serialowi


odc.43 Brehm ustala, że wszyscy zamordowani esesmani służyli w załogach obozów koncentracyjnych. Rainer zaczyna poważnie obawiać się o swoje życie. Otto przywozi Marię do willi gubernatora. Fischerowa daje im odczuć, że brzydzi się lekarką z obozu.

Sprawdź naszą stronę poświęconą temu serialowi

"Agenci NCIS"

odc.9, 10 Na polu kukurydzy znaleziono zwłoki żołnierza. W czasie śledztwa ekipa Gibbsa odkrywa, że rząd współpracował z dwunastoletnim geniuszem, któremu również grozi niebezpieczeństwo. Agenci wyjaśniają też okoliczności śmierci syna emerytowanego oficera

Sprawdź naszą stronę poświęconą temu serialowi

"Głosy"

odc.17 Toby i McCluskey poszukują mordercy konsula generalnego Rosji. Do zabójstwa przyznaje się syn dyplomaty, Dmitrij. Wkrótce Logana zaczynają dręczyć wizje. Jedyną osobą, która może pomóc mu je odszyfrować, jest Paweł, cierpiący na autyzm brat Dmitrija.


Dowiedz się więcej na temat: seriale | Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje