Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!


Reklama


Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?


M jak miłość

ODC. 1162 Magda przez przypadek znajduje w kieszeni Olka pierścionek zaręczynowy, ale chłopak przekonuje ją, że to własność Wojtka. Jednak po kilku godzinach Chodakowski odwiedza Marcina i wyznaje mu, iż pragnie się z Marszałkówną ożenić. Tymczasem Magda mówi Kindze, że nieco obawia się oświadczyn, gdyż ślub mógłby zniszczyć ich związek. Barbara, która przysłuchuje się rozmowie, jest oburzona. Uświadamia dziewczynie, jak bardzo się myli. Po tej reprymendzie Marszałkówna postanawia wrócić do domu i dać Olkowi do zrozumienia, że jednak jest zainteresowana zamążpójściem. W tym samym czasie Olek szykuje romantyczne oświadczyny, ale gdy odbiera telefon od ukochanej, która informuje go, że niebawem będzie w domu, wpada w panikę. Okłamuje Magdę, że akurat przyjmuje pacjenta. Dziewczyna jednak wyczuwa w jego głosie fałsz - to skłania ją do jeszcze szybszego powrotu. W domu oprócz ukochanego zastaje Marcina, Maćka, Olę i Paulinę. Ostatecznie Olek pada przed Magdą na kolana i prosi dziewczynę o rękę. Marszałkówna jest zachwycona i oczywiście się zgadza.

ODC. 1163 Ewa, Marek i Ula odbierają Natalkę i Hanię ze szpitala. Dziewczyna po powrocie do domu zgłasza w końcu Darka w USC, jako ojca swojej córki. Niedługo potem Ula wyznaje siostrze, że nadal jej zależy na Franku, mimo iż chłopak wyraźnie odrzuca jej zaloty. Natomiast kilka godzin później Natalka opowiada Ewie, że jest bardzo wdzięczna leśniczemu za pomoc i wsparcie w trakcie porodu. W tym samym czasie Piotr próbuje pomóc Pawłowi w rozwiązaniu problemów bistro. Ale sytuacja jest naprawdę bardzo poważna - Janek musi w końcu zwolnić Taro z pracy. Ala proponuje, że sprzeda lokal, w którym prowadzi sklep, ale Paweł odrzuca propozycję żony. Dziewczyna się tym nie zraża i podsuwa ukochanemu kolejne rozwiązanie - Karol znowu zaproponował jej pracę, w związku z tym mogliby całą rodziną wyjechać do Londynu. Zduński natychmiast odmawia. Tymczasem do bistro zagląda Markowski. Robi na Pawle wrażenie, gdy udaje, że rozmawia przez telefon o niezwykle udanych interesach. Dlatego też chłopak powierza mu dwa tysiące złotych, by je mądrze zainwestował. Kilka godzin później Kuba odwiedza Zduńskich w domu i twierdzi, że zarobił dla Pawła aż cztery tysiące. Jednak Ala nadal nie ufa Markowskiemu.Klan

ODC. 2802 Zdenerwowany Michał jedzie na Sadybę. Ma pretensje do matki, że wtrąca się w jego życie i sprowadza na niego kolejne kłopoty. Ostatecznie zakazuje Chojnickiej widywania się z Sandrą. Tymczasem Koziełło opowiada Pawłowi o weekendzie, który spędził w Zakąskach na próbie w kole gospodyń wiejskich. Lubicz rewanżuje się relacją z grzybobrania w Topolinie.

ODC. 2803 Czesia ma problem ze zmieszczeniem się w swoje ulubione spodnie, a na domiar złego Darek rano nazwał ją pączuszkiem. Po odprowadzeniu Anulki na kinderbal, dziewczyna idzie wyżalić się Grażynce. W trakcie wizyty, nad talerzykiem z makowcem, podejmuje decyzję o odchudzaniu. W międzyczasie Kasia wspomina Czesi o super-ćwiczeniach, które można znaleźć w internecie. W tym samym czasie Zyta żali się swojej matce na brak zainteresowania ze strony Elżbiety.

ODC. 2804 Elżbieta po raz kolejny próbuje wytłumaczyć się Zycie z sytuacji, która miała miejsce w szpitalu. Jednak synowa nie ukrywa swojej niechęci. Po pracy dziewczyna czuje się osłabiona i zmęczona, dlatego też zamiast na zajęcia jogi, jedzie do domu. Tymczasem Elżbieta z Michałem i Stefankiem wracają do domu z zakupów. Chojnicka tłumaczy synowi, że w końcu powinien powiedzieć żonie, iż jest ojcem dziecka Sandry. Nagle w drzwiach sypialni staje Zyta...

ODC. 2805 Czesia po wczorajszym ostrym treningu ledwo chodzi i jest mocno przygnębiona. Kazia sugeruje, że ćwiczenia niewiele dają, za to doskonałym rozwiązaniem problemów ze zbędnymi kilogramami jest zupa kapuściana. Darek po powrocie do domu zostaje uraczony kapuśniakiem i innymi dietetycznymi specjałami. W tym samym czasie Koziełło otwiera drzwi do swojego mieszkania i słyszy Annę śpiewającą ludową przyśpiewkę.


Barwy szczęścia

ODC. 1326 Arek ma plan, jak wygrać w głosowaniu na najfajniejszego ucznia. U jego podstaw legła zasada - kto nie zagłosuje na niego, ten... zostanie pobity. Chłopak chce w ten sposób pokazać Marczakowej, kto tak naprawdę rządzi w szkole. Ale Anna także przygotowała chytry plan.

ODC. 1327 Rano Kasia czule wita się z Łukaszem. Chłopak jest w fatalnym nastroju i pokazuje ukochanej kopertę ze zdjęciami z Londynu. Oznajmia, iż czuje się oszukany i zastanawia się, czy jest jeszcze wiele rzeczy, o których Kasia mu nie mówi. Dziewczyna jest przygnębiona i przez cały dzień nie może skupić się na pracy.

ODC. 1328 Sadowski nie wraca na noc do domu - śpi w montażowni. Natomiast do Fitness Klubu przychodzi na zajęcia Agnieszka. Kaśka oschle traktuje przyjaciółkę i zapisuje ją na zajęcia do Anity. Niedługo potem Górka jedzie do Łukasza do pracy. Jednak chłopak nie chce słuchać żadnych jej tłumaczeń.

ODC. 1329 Anna jest pod wrażeniem filmików, które jej uczniowie przygotowali na konkurs. Tymczasem Arek dopada Kajtka i sugeruje mu, że wystąpi w jego filmie. Równocześnie przegania Hanię, która stała razem z Nowakiem. Dziewczynka ze łzami w oczach informuje o całym zajściu Annę i Matyldę.

Pierwsza miłość

ODC. 2144 W sklepie Malwina kłóci się z Emilką o to, czy Śmiałek naprawdę dał Paulinie nocleg w swojej agroturystyce. A przed domem Mariana zbiera się coraz większy tłum. Seweryn stara się oburzonym mieszkańcom Wadlewa wytłumaczyć powód udzielenia Paulinie schronienia.

ODC. 2145 Marysia i Michał spędzają romantyczny wieczór w mieszkaniu Domańskiego. Także ich podopieczni Melka i Krystian dobrze razem się bawią. Jednak chłopak wraca ze swojej randki wyraźnie zdenerwowany. Ojciec próbuje się dowiedzieć, co poszło nie tak.

ODC. 2146 Weksler bez entuzjazmu przyjmuje niespodziankę przygotowaną dla niej przez Natana i Grażynę. Dopiero Grzegorzowi wyjawia prawdę o przykrych doświadczeniach z więzienia.

ODC. 2147 Sabina wciąż jest rozbita i nie potrafi dogadać się z najbliższymi. Nieco ukojenia przynosi jej bliskość Natana, jednak przede wszystkim chciałaby pogadać z ojcem. Ale Karol nadal próbuje "zmiękczyć" Igora.

Na Wspólnej

ODC. 2148 Kmiecik proponuje Kindze romantyczną wyprawę do Barcelony. Kobieta jest zachwycona, ale chwilę później odbiera telefon od zapłakanego synka. Tymczasem Maria znajduje w kieszeni spodni Włodka miłosne liściki od jego nowej znajomej. Najpierw jest w szoku, a potem postanawia raz na zawsze rozprawić się z podrywaczką.

ODC. 2149 Iwo traci cierpliwość, bo Kinga znów idzie do chorego synka. Kobieta jest przygnębiona, a gdy dociera do domu, czeka ją kolejny cios - Michał mówi jej, że wnosi pozew o rozwód i wyłączną opiekę nad Ignasiem. W tym samym czasie Łucja ma pretensje do Daniela o jego wczorajsze spotkanie z Olą. A potem postanawia odwiedzić Zimińską.

ODC. 2150 Kuba zakochał się w koleżance z klasy. Żeby zaimponować dziewczynie, namawia kolegów na ucieczkę z lekcji. W czasie wagarów wpada na kolejny pomysł - postanawia wypić kilka puszek napoju energetyzującego. Wieczorem chłopak nagle dostaje zapaści.

ODC. 2151 Ola przeprasza Daniela, że namieszała w jego związku z Łucją. Brzozowski oświadcza dziewczynie, że nie powinni tak często się spotykać. Zimińska stwierdza, iż jest pantoflarzem i tchórzem. Tymczasem Kuba wychodzi ze szpitala.Na dobre i na złe

ODC.609 Trwa śledztwo w sprawie gwałtu na nastoletniej Weronice. Głównym podejrzanym jest doktor Krajewski, który w noc przestępstwa spotkał się z dziewczyną w klubie. Ofiara wskazała go jako nieznajomego, z którym rozmawiała feralnej nocy. Niestety, niczego więcej dziewczyna nie pamięta, ponieważ ktoś odurzył ją narkotykami. Szczepan zabiera Agatę nad morze, do Kołobrzegu. Tymczasem pod opiekę doktora Stanisławskiego trafia mężczyzna, który skarży się na silny ból. Lekarz ma problemy z postawieniem diagnozy. Pacjent niedawno przeszedł udaną operację, a badania nie wykazują żadnych nieprawidłowości. Tymczasem do Leśnej Góry powraca Beata, pacjentka Janka, która od kilku miesięcy go szantażuje. Kobieta opowiada swoją historię Oli.Prokurator

ODC.6 W renomowanej agencji reklamowej w centrum Warszawy dochodzi do wstrząsającej zbrodni. Ofiarą bestialskiego zabójstwa pada księgowa firmy, Beata. Sprawca pozbawił kobietę życia, wielokrotnie uderzając jej głową o pancerne okno. Patolog Ewa Sidlecka, która przeprowadza sekcję zwłok, doszukuje się jednak innej przyczyny zgonu. Na tym jednak nie koniec niespodzianek. Wkrótce wychodzi na jaw, że denatka mieszkała w ekskluzywnym apartamencie, mimo że niskie zarobki na to nie pozwalały. W jej mieszkaniu zostaje również znaleziony podarty voucher na drogie wakacje na Malediwach dla dwojga. Kiedy do zabójstwa nieoczekiwanie przyznaje się koleżanka ofiary, Anna, Proch wie, że to jeszcze nie koniec zawiłego śledztwa.


Aż po sufit!

ODC.6 Tomkowi udaje się usunąć erotyczny filmik z Kamą w roli głównej ze służbowego komputera Joanny. Mimo to wiadomość dociera do ukochanego dziadka dziewczyny. Teraz Kama musi opowiedzieć Tadeuszowi o swoim toksycznym związku z Danielem. Spotkali się w uznanej agencji reklamowej, w której dziewczyna dostała wymarzoną pracę. Od razu się sobie spodobali. Zawarcie bliższej znajomości ułatwiły częste spotkania zespołu i wspólne projekty. Niedługo potem Kama przedstawiła nowego chłopaka rodzicom. Wywarł na nich bardzo dobre wrażenie, dlatego kiedy dowiedzieli się, że zakochani planują razem zamieszkać, nie protestowali. Gdy jednak Kama przeprowadziła się do niego, szybko przekonała się, jak potrafi być przykry i niebezpieczny.


Świat według Kiepskich

ODC.474 We Wrocławiu rozprzestrzenia się nowy wirus tzw. małpiej grypy. Wybucha panika. Ludzie stopniowo zaczynają się zamieniać w małpy. Wszelkie antybiotyki okazują się nieskuteczne. Ferdek jako jedyny wydaje się odporny na działanie wirusa.


ODC.179 Proboszcz jest świadkiem napadu na sklep. Widzi, jak sprawcy kradzieży odjeżdżają motocyklem. Tymczasem matka zgłasza zaginięcie syna, Mirona. Ksiądz Mateusz dowiaduje się od jego nauczycielki, Mileny, że chłopak jest matematycznym geniuszem. Wkrótce na polu biwakowym policjanci znajdują nieprzytomnego Mirona. Obok spostrzegają atrapę broni, a w zaroślach - kask. Tymczasem przypadkowy kierowca znajduje przy drodze motocyklową rejestrację. Policja ustala, że właścicielem jednośladu jest Zbigniew Dybik, uczeń technikum. Chłopak zostaje zatrzymany podczas próby ucieczki. Funkcjonariusze zabezpieczają komputer Mirona. Okazuje się, że nastolatek był hazardzistą. Mateusz przez przypadek dowiaduje się, że Milena ma kłopoty finansowe.

Singielka

ODC.1/60 32-letnia Elka odwiedza rodziców, by pochwalić się awansem. Jej sukces zostaje przyćmiony przez wiadomość o zaręczynach siostry. Elka postanawia do jej ślubu znaleźć miłość.

ODC.2 Szefowa proponuje Elce prowadzenie własnej rubryki. Wyznacza jej pierwsze zadanie - ma jako Singielka opisać pierwszą randkę. Elka zaczyna szukać partnera na spotkanie.

ODC.3 Kiedy Elka proponuje Tomaszowi randkę, w redakcji niespodziewanie zjawia się jego dziewczyna. Dziennikarka umawia się z Bajtkiem, lecz on o wszystkim zapomina. Wówczas dziewczyna spotyka Tomasza...

ODC.4 Dziennikarka jest przygnębiona z powodu nieudanej randki. Na domiar złego szefowej nie podoba się nowy wpis Singielki. Nieoczekiwanie przystojny Mikołaj prosi Elkę o pomoc przy reportażu.


The Following 2

ODC.9 Max zauważa, że Gina Mendez także poszukuje Joego. Ryan w to nie wierzy, ale okazuje się, że kobieta wielokrotnie przeglądała e-maile innej pracownicy FBI, Debry Parker. Mimo to zaprzecza oskarżeniom. Niechcący naprowadza ich na trop Jany Murphy.

Klucz Salamandry

ODC.2 Po wielu przygodach grupa specjalna dociera do Marii, którą uratował jeden z mieszkańców wioski. Kobieta mówi członkom jednostki o napadzie i likwidacji osady. Opowiada również o badaniach, które biolodzy prowadzili na jej mieszkańcach.


Motyw

ODC.7 Zostaje zamordowany właściciel kiosku. Prawdopodobnie przeprowadzono egzekucję wojskową. Detektywi Angie Flynn i Oscar Vega rozpoczynają śledztwo. Aby rozwiązać zagadkę, muszą wrócić do wydarzeń i tajemnic z przeszłości.

Revolution

ODC.14 Monroe wpada w szał, gdy dowiaduje się o zniknięciu Neville’a. Na dodatek dociera do niego wiadomość, że Jason podjął ważną decyzję. W akcie desperacji strzela do Burke. Tymczasem Miles i Charlie umacniają swoją więź. Rachel wyrusza na specjalną misję.

Skandal 2


ODC.18 Pope postanawia zakończyć związek z Edisonem. Fitz na własne życzenie wypisuje się ze szpitala i wraca do pracy. Zjawia się na zwołanym przez Sally spotkaniu ministrów i wyjaśnia sprawę sfałszowanego listu. Później oznajmia swojej żonie, że chce rozwodu.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje