Polscy aktorzy proszą o pomoc dla Ukrainy. Ich apel wzrusza do łez

Przedstawiciele polskiego świata filmowego nie pozostają obojętni na to, co dzieje się u naszych wschodnich sąsiadów. Aktorki i aktorzy zdecydowali się wystosować specjalny apel, w którym proszą o pomoc dla Ukraińców - zarówno tych, którzy zostali, by walczyć o swoją ojczyznę, jak i tych bezbronnych, którzy uciekli przed żywiołem wojny. Ich filmik ma szansę poruszyć miliony serc.

Aktorzy proszą o pomoc dla Ukrainy

Polscy aktorzy i producenci jasno deklarują sprzeciw wobec rosyjskiej agresji na Ukrainę i jednocześnie apelują o pomoc dla naszych wschodnich sąsiadów. Swój apel zawarli w kilkuminutowym filmiku, wyprodukowanym przez agencję kreatywną Top5Zloty Production. W filmiku znani polscy aktorzy wystosowali prośbę do polskich i europejskich władz o pomoc dla obywatelek i obywateli Ukrainy.

W projekcie wzięli udział: Anita Sokołowska, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Magdalena Różczka, Magdalena Górska, Agata Buzek, Anna Buzek, Piotr Stramowski, Antoni Pawlicki, Mateusz Janicki i Dobrosław Rola.

Reklama

Wojna w Ukrainie jest im szczególnie bliska. W tych gwiazdach płynie ukraińska krew

Wstrząśnięci wybuchem wojny na Ukrainie artyści podkreślali również, jak wielkie znaczenie dla wspólnoty europejskiej i całego wolnego świata ma wsparcie naszego wschodniego sąsiada i jak istotne wydaje się to w kontekście przyszłości całej Europy.

"Wiemy, że solidarność, życie ludzkie, niezależność Ukrainy jest wartością nadrzędną. Nie pozwólmy na to, by Ukrainki i Ukraińcy szli przez to piekło sami. Wolność to nasza wspólna sprawa - podkreślała Magdalena Górska.

Aktorzy, którzy ulegli magii Kremla! Oficjalnie stali się Rosjanami


swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy