Mikołaj Roznerski i Olga Bołądź: O ich romansie było głośno

Gwiazdor "M jak miłość" od lat cieszy się ogromną sympatią widzów. Świadczą o tym m.in. Telekamery, które zdobył dzięki ich głosom. Od kilku lat razem z Adrianą Kalską tworzą trwały związek zarówno na ekranie, jak i w życiu prywatnym. Nie wszyscy dzisiaj pamiętają, że w przeszłości związany był z inną aktorką. Dlaczego jego związek z Olgą Bołądź zakończył się zerwanymi zaręczynami?

Długa droga do szczęścia

Zanim Mikołaj związał się ze swą koleżanką z "Emki", nie wierzył, że kiedykolwiek dane mu będzie zaznać prawdziwego szczęścia. Był przekonany, iż ciąży nad nim jakieś fatum, skoro wszystkie kobiety, które kochał, wcześniej czy później odchodziły od niego. Uwielbiany przez widzów aktor nie miał do niedawna szczęścia w miłości. Nie udało mu się stworzyć rodziny z Martą Juras, czyli Polą Nowak z "Komisji morderstw", z którą ma ośmioletniego syna Antka. 

Reklama

W atmosferze skandalu zakończyła się jego znajomość z Marceliną Zawadzką, która publicznie stwierdziła po rozstaniu z nim, że po prostu nie mieli dla siebie czasu... Marzył o stworzeniu rodziny i pełnym miłości domu, ale za każdym razem, gdy myślał, że jest już blisko osiągnięcia celu, niespodziewanie zostawał sam.

To rozstanie jest zaskoczeniem! Mikołaj Roznerski komentuje

Początki miłości

Przez trzy lata związany był z Olgą Bołądź. Para zdążyła się nawet zaręczyć. Mikołaj Roznerski i gwiazda filmów Patryka Vegi zaczęli się spotykać w 2013 roku. Podobno ich uczucie rozkwitło podczas teatralnego tournee "Chopin musi umrzeć". Początek związku nie należał do najłatwiejszych, ponieważ aktor dopiero zakończył związek z z matką swojego syna, Martą Juras. Związek Mikołaja i Marty uchodził za bardzo udany, a młody aktor często mówił w wywiadach, że nie wyobraża sobie wręcz życia z dala od ukochanej i synka.

W tej sytuacji stworzenie udanego związku było wyzwaniem. Para spotkała się z krytyką, mówiło się też, że Mikołaj rozważał, czy nie wrócić do ekspartnerki. W końcu Bołądź i przystojny aktor postanowili dać sobie szansę. Chociaż grywali razem w teatrze i chodzili na te same branżowe imprezy, to nie okazywali się ze swoim uczuciem publicznie. Jednak paparazzi wielokrotnie przyłapywali ich w objęciach podczas spotkań na mieście. "Mam wspaniałego faceta i... tyle na ten temat" - ucinała krótko aktorka, pytana o związek z Roznerskim. 

Mikołaj Roznerski straci pracę w serialu TVP?! Jego bohater umrze? 

Przerwane zaręczyny

Związek aktorów stał się na tyle poważny, że podobno doszło do zaręczyn. Jednak ślubne plany zostały przerwane przez nagłe rozstanie. Sami zainteresowani nie komentowali tych doniesień w mediach. Chętnie to robili za to ich znajomi. "Nie było w tym rozstaniu niczyjej winy, po prostu nie dogadywali się ze sobą. Okazało się, że mają różne charaktery" - zdradziła jedna z osób z otoczenia pary. Z kolei inni znajomi uważali, że Olga miała dość "noszenia spodni" w tym związku. 

"Relacja Olgi z Mikołajem była poważna, ale czasami miała wrażenie, że to ona nosi spodnie w tym związku. Ma silny charakter, ale potrzebuje faceta, który będzie się w stanie jej przeciwstawić [...] Olga jest zdecydowana i chce by u jej boku pojawił się facet, który ją ujarzmi. Mikołaj temu nie podołał, bo ona potrzebuje silnego męskiego ramienia" - mówiła w "Fakcie" anonimowa znajoma aktorki. 

Po rozstaniu z Olgą Bołądź Mikołaj Roznerski wyznał w jednym z wywiadów, że nie jest gotowy na stałe związki. "Próbowałem stałości, ale nie wyszło. Być może nie jestem jeszcze gotowy na stałe związki. Próbowałem też niestałości, ale ona szybko gubi. Teraz jestem na takim etapie życie, że czekam na to, co przyniesie mi los. Na nic się nie nastawiam" - powiedział.

Mikołaj Roznerski potwierdził radosne wieści! Pokazał zdjęcia z wesela 

To ta jedyna?

W 2017 roku Mikołaj Roznerski widywany był u boku Marceliny Zawadzkiej. Poznali się w 2015 roku na planie "Pytania na śniadanie", gdzie ona była prowadzącą, a on - zaproszonym gościem. Później drogi Marceliny i Mikołaja kolejny raz się skrzyżowały i postanowili spróbować wspólnego życia. Jednak ich związek nie przetrwał nawet pół roku. 

Na planie "M jak miłość" Roznerski poznał Adrianę Kalską. Ich serialowe uczucie dość szybko przeniosło się do prawdziwego życia. Podobnie jak w poprzednich związkach aktora, tak i teraz od czasu do czasu kolorowe media obiegają informacje o ich ślubnych planach. Sami zakochani należą do grona gwiazd ceniących sobie prywatność, przez co nie komentują medialnych rewelacji na temat ich związku. Chętnie za to dzielą się wspólnymi fotografiami. 

Fani aktora kibicują parze i mają nadzieję, że piękna aktorka będzie tą, która na na zawsze usidli serce amanta. On sam wielokrotnie zapewniał o swojej miłości do Kalskiej oraz szacunku jakim ją darzy. "Zawsze powtarzam, że naszą męską siłą są mądre kobiety. Jeśli masz mądrą partnerkę w domu, to cokolwiek by się wydarzyło, zawsze spadniesz na cztery łapy. I mam szczęście tego doświadczać" - stwierdził w jednym z wywiadów. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Mikołaj Roznerski | Olga Bołądź
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy