Reklama

"Kryminalne akta inspektor Biskupskiej": Na tropie zbrodni. Kiedy premiera?

Drugi, składający się z pięciu odcinków sezon serii „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej” przygląda się zabójstwom, do których doszło na terenie Warszawy i w jej okolicach w ciągu ostatnich 20 lat.

"Kryminalne akta inspektor Biskupskiej": Kim jest inspektor Biskupska?

Biskupska - wieloletnia funkcjonariuszka pionu dochodzeniowo-śledczego, była naczelnik Wydziału do Zwalczania Aktów Terroru Centralnego Biura Śledczego Komendy Głównej Policji - rozmawia z ekspertami policyjnymi, którzy prowadzili te śledztwa; łączyli pozornie niezwiązane fakty, tropili morderców, brali udział w zatrzymaniach, przesłuchaniach oraz zbierali dowody potwierdzające winę sprawców.

"Kryminalne akta inspektor Biskupskiej": Co zobaczymy w drugim sezonie?

Każdy z pięciu odcinków serii poświęcony jest jednej sprawie kryminalnej. Są tu historie zabójstw dokonanych z chęci zysku, z podtekstem zemsty, wykorzystujących naiwność ofiary lub jej całkowite zaskoczenie. Makabryczny przebieg spraw to czasem skutek przypadkowego splotu zdarzeń, a czasem wynik okrucieństwa i braku litości zabójcy. Grażyna Biskupska przypomina sprawy uprowadzonej obywatelki Chin oraz mordercy prostytutek przy jednej z tras wylotowych z Warszawy. Wraca do zabójstwa policjanta, które wywołało poruszenie nie tylko wśród mundurowych, ale i w całej Polsce. Opowiada o morderstwie, które zaczęło się od wybuchu w pomieszczeniu biurowym w biały dzień, w obecności pracowników firmy.

Reklama

Zobacz też: Tak mieszka Małgorzata Kożuchowska!

"Kryminalne akta inspektor Biskupskiej": Kiedy emisja?

Premiera serii w poniedziałek, 1 listopada o 22:00 na CBS Reality, kolejne odcinki w poniedziałki o 22:00, do 29 listopada. 

Zobacz też:

Więdłocha i Musiał mieli romans? Od plotek aż huczało!

Magdalena Wójcik: Głowę dla niej tracili najwięksi amanci

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje