Reklama

Dominika Gwit jako kucharka prezydenta!

Już w tę niedzielę o godzinie 20:05 zapraszamy na siódmy odcinek show „Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni”! Tym razem w jednym ze skeczy zobaczymy gościa specjalnego aktorkę Dominikę Gwit!

W nadchodzącym odcinku show Kabaret Moralnego Niepokoju oraz Olga Łasak, Marta Podobas i Agata Wątróbska wystąpią w przezabawnym skeczu "Wizyta rodziców", przedstawiającym obraz prawdziwej polskiej trzypokoleniowej rodziny. Czy wszyscy są tym, za kogo się podają? A może ich bogobojność jest na pokaz? Ten skecz naprawdę zaskoczy!

Nietypowy wieczór kawalerski. Chłopcy, tzw. nerdy, spotkają się w knajpie, aby... pograć w planszówkę. Nagle pojawia się ich stary znajomy, który jest zażenowany poziomem tego spotkania i chce rozkręcić  prawdziwą imprezę! Dlatego zamawia striptizerkę - Angelikę. Dziewczyna też liczyła na dobrą zabawę, a jak to się skończy? Dowiemy się w niedzielę, oglądając skecz "Wieczór kawalerski" w wykonaniu Kabaretu Moralnego Niepokoju oraz Olgi Łasak!
Zobacz więcej: Burza pod zdjęciem Dominiki Gwit. Aktorka odpowiada

Dominika Gwit w roli kucharki prezydenta!


W nadchodzącym wydaniu "Faktów autentycznych", m.in. wizyta premiera w Brukseli, zmiany w rządzie oraz kolizja pani premier. Gość specjalny odcinka, czyli Dominka Gwit, wystąpi w uwielbianej przez widzów serii "Z Andrzejem na nartach". Dominika wcieli się w rolę kucharki prezydenta... Czy uda jej się dowiedzieć, co najbardziej lubią kubki smakowe naszej głowy państwa? Co wyniknie z  tego spotkania, dowiecie się już w tę niedzielę w Polsacie. Dominika na zakończenie programu wykona piosenkę "Kto ma tyle wdzięku co ja".

Zobacz więcej: Dominika Gwit przeszła metamorfozę! Efekty zachwycają!

Do łez rozbawi skecz w wykonaniu Sp z. o.o. Mąż odbiera pijaną żonę od koleżanki, gdy zatrzymuje ich policja... Oczywiście żona próbuje załatwić tę sprawę, uwodząc policjantów. Czy będzie skuteczna i czy uda się uniknąć mandatu?

Oczywiście nie zabraknie drugiej części skeczu "Mafia". Gospodarze programu, czyli Kabaret Młodych Panów oraz Kabaret Moralnego Niepokoju, realizują swój plan napadu na Bank! Nic więcej nie możemy zdradzić. Musicie sprawdzić sami, czy ten skok na kasę okaże się trafiony.

Za oprawę muzyczną każdego odcinka odpowiada niezastąpiony zespół Enej.

Gdzie i kiedy oglądać nowy odcinek "Kabaretu na żywo. Młodych i Moralnych"?

"Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni" na antenie Telewizji Polsat w niedzielę, 24 października, o godzinie 20:05!


swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje