Reklama

Colin Farrell miał romans z 16-latką? Wybuchł skandal!

Colin Farrell znany jest nie tylko ze swojego wyjątkowego talentu aktorskiego. Dużym zainteresowaniem cieszą się także jego związki. Po głośnym rozstaniu z Alicją Bachledą-Curuś irlandzki aktor szukał pocieszenia w ramionach innych kobiet. Plotkowano między innymi o jego romansach z Keirą Knightley oraz z Saorise Ronan. Co łączyło Colina Farrella z 16-letnią aktorką?

Colin Farrell zainteresował się aktorstwem w młodym wieku

Colin Farrell urodził się 31 maja 1976 roku jako jedno z czworga dzieci irlandzkiego piłkarza i przedsiębiorcy Eamona Farrella i jego żony Rity. Młody Colin wcale nie wiązał swojej przyszłości z aktorstwem. Początkowo marzył o karierze muzycznej. Jego plany spaliły jednak na panewce w chwili, gdy nie został przyjęty do znanego irlandzkiego boys bandu "Boyzone".

Decyzję o spróbowaniu swoich sił w aktorstwie Farrell podjął po obejrzeniu klasyku lat osiemdziesiątych autorstwa Stevena Spielberga - "E.T." Colin Farrell rozpoczął naukę w szkole aktorskiej, ale porzucił ją zaraz po tym, jak dostał rolę w produkcji BBC pod tytułem "Ballykissangel". Później wystąpił między innymi w serialu "Wszystko przez tancerza" i w filmach "Strefa wojny", "Wojna Harta" i "Daredevil". Jego talent aktorski został dostrzeżony przez krytyków między innymi za sprawą Jima Streeta - postaci, która Farrell grał w fimie "S.W.A.T. Jednostka specjalna".

Reklama

Zobacz też: Mariusz Czajka rozżalony! Nie dostał nowej roli, bo gra w serialu TVP

Colin Farrell romansował z 16-latką?

Po głośnym rozstaniu Colina Farrella z Alicją Bachledą-Curuś media zainteresowały się relacją irlandzkiego aktora i Keiry Knightley. Farrell wielokrotnie dawał do zrozumienia, że uważa 25-letnią wówczas gwiazdę za piękną i mądrą kobietę. Nic dziwnego, że szybko zaczęto plotkować o ich romansie.

Plotki te ucichły, gdy reporterzy dostrzegli Farrella w towarzystwie szesnastoletniej Saoirse Ronan. Sławny Irlandczyk i nastoletnia gwiazda poznali się na planie filmu "Niepokonani". Media plotkarskie donosiły, że aktorzy mają się ku sobie. Te informacje wywołały oburzenie.

Sami zainteresowani niechętnie komentowali krążące po sieci plotki, wskutek czego nigdy nie doczekały się one potwierdzenia. Kilka lat później Saoirse Ronan została zapytana przez Ellen DeGeneres o jej życie miłosne. Młoda aktorka stwierdziła, ze nigdy nie miała szczęścia w miłości, ponieważ nie potrafi randkować. Później dodała, że jeśli jej partnerem miałby być Timothee Chalamet lub Colin Farrell, to wolałaby spotykać się z tym pierwszym.

Wygląda na to, że nigdy nie dowiemy się, co łączyło Colina Farrella z Saoirse Ronan.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Colin Farrell

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL