Reklama

Paulina Gałązka zdradziła sekret idealnej figury

Paulina Gałązka, znana obecnie z roli Dominiki w serialu "Na dobre i na złe", jest jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Od niedawna można ją zobaczyć w kontrowersyjnych "Dziewczynach z Dubaju".

Droga na szczyt

Paulina Gałązka ukończyła szkołę filmową i teatralną zaledwie kilka lat temu, a może się już poszczycić ponad 40 rolami! Zadebiutowała przed kamerą jeszcze jako studentka - w 2010 roku zagrała w 55. odcinku "Ojca Mateusza", a rok później dostała rolę w filmie "W imieniu diabła" Barbary Sass oraz wystąpiła w 3. odcinku "Komisarza Aleksa".

Ambitna aktorka chętnie występuje również w zagranicznych produkcjach. Za występ w filmie "A young man with high potential" otrzymała nominacje do nagrody New German Talent na Festiwalu Filmowym w Monachium. Od niedawna można ją zobaczyć w filmie "Dziewczyny z Dubaju", gdzie nie brakuje rozbieranych scen. 

Reklama

Paulina Gałązka nigdy nie mówi o mężu. Ma ważny powód 

Jak dba o formę?

Aktywność fizyczna bardzo dobrze wpływa na zdrowie, ale także pozwala zgubić kilka zbędnych kilogramów i pięknie wyrzeźbić ciało. Doskonale wie o tym Paulina Gałązka, która może pochwalić się idealną sylwetką. "Dużo ćwiczyłam od maja do początku września, gdyż przygotowywałam się do roli w filmie "Fuks 2", gdzie zagrałam trenerkę fitness. Pracowałam z trenerem personalnym i takie spotkanie z kimś ze świata sportu, to była dla mnie fantastyczna przygoda" - mówi Paulina Gałązka. 

"Nauczyłam się treningu funkcjonalnego, który z chęcią robię w ciągu tygodnia, żeby się wyciszyć" - dodaje aktorka. Paulinę Gałązkę możemy podziwiać w najnowszym kinowym hicie "Dziewczyny z Dubaju", gdzie gra główną rolę.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje