Na dobre i na złe
Ocena
serialu
9,6
Super
Ocen: 86131
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Paulina Gałązka nigdy nie mówi o mężu. Ma ważny powód!

Paulina Gałązka, znana obecnie z roli Dominiki w serialu "Na dobre i na złe", bardzo mocno chroni swoje życie prywatne. W 2016 roku aktorka wyszła za Sindre Sandemo, ale zarówno sama uroczystość, jak i życie pary owiane są tajemnicą. Serialowa ukochana doktora Molendy bardzo rzadko dopuszcza fanów do swojej prywatności. Niedawno zdradziła, dlaczego.

Paulina Gałązka: życie prywatne

Prywatnie Paulina Gałązka jest żoną norweskiego reżysera i aktora Sindre Sandemo. Para poznała się na planie serialu, w którym wspólnie grali. Sandemo pojawił się w kilku produkcjach, a widzowie na pewno pamiętają go przede wszystkim jako Teda Chinasky' ego z serialu "Pierwsza miłość". To właśnie na wrocławskim planie spotkał piękną aktorkę. Ślub pary odbył się pod koniec czerwca 2016 roku w Norwegii, a parze młodej towarzyszyła rodzina i liczni przyjaciele. Aktorka pochwaliła się tym faktem w mediach społecznościowych, gdzie wrzuciła kilka fotografii z sesji ślubnej. Od tego czasu gwiazda "Na dobre i na złe" rzadko pokazuje męża. Okazuje się, że ma ku temu ważne powody.

Reklama

Aktorka chroni swoją prywatność

Paulina Gałązka w wywiadzie dla magazynu "Show" wyznała, dlaczego nie zdradza szczegółów ze swojego życia prywatnego. Aktorka zdecydowała się za wszelką cenę chronić swoich bliskich.

Do tej pory udaje jej się to niezwykle skutecznie. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Gałązka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy