Reklama

Małgorzata Rozenek wywołała zamieszanie! Posypały się komentarze

Małgorzata Rozenek-Majdan cieszy się ogromną popularnością od wielu lat. Jednak poza sympatią tysięcy wielbicieli, każdego dnia musi mierzyć się również z krytyką czy mniej pochlebnymi opiniami na temat jej aktywności w mediach. Ostatnio kontrowersje wzbudziła pewna stylizacja. Co w niej nie pasowało internautom?

Małgorzata Rozenek-Majdan w bojowym wydaniu

Małgorzata Rozenek-Majdan cieszy się niemałą popularnością od wielu lat. Ogromną rozpoznawalność dał jej w 2012 roku program "Perfekcyjna Pani Domu", gdzie pokazywała, jak radzić sobie z domowymi obowiązkami i sprzątać tak, by było czysto. Po niemal dwóch dekadach w szołbiznesie jest jedną z najpopularniejszych Polek i chętnie dzieli się swoją codziennością w sieci. Na Instagramie obserwuje ją ponad 1,5 miliona użytkowników. W wirtualnej galerii znajdziemy wiele relacji z realizacji kolejnych projektów zawodowych czy rodzinnych podróży. Nie brakuje też kosmetycznych czy modowych inspiracji. Jedna z najnowszych stylizacji wywołała jednak niemałe zamieszanie. Dlaczego?

Mini Małgorzaty Rozenek-Majdan podzieliło internautów

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała się w iście bojowej stylizacji. Ciężkie buty połączyła z czarną mini, która doskonale podkreśliła jej smukłe nogi. Do tego dołączyła puchową kurtkę w kolorze zgaszonej zieleni i czarną czapkę z daszkiem. Stylizacja robi wrażenie! Niestety, nie wszystkim przypadła do gustu... 

Jednak wśród komentarzy znajdziemy również mnóstwo komplementów i pozytywnych opinii: "Ło Pani! Powróciły moje nastoletnie marzenia z okresu gry Mortal Kombat... trochę chciało się mieć Angelinę... a trochę chciało się nią być w grze".

Autor: Katarzyna Solecka

Zobacz też:

Afery z "Ale cyce" ciąg dalszy! Anna Powierza zachwycona komentarzem internauty

"Ranczo": Magdalena Waligórska zachwyca w koronkowej bieliźnie

Joanna Jarmołowicz pokazała się bez makijażu i wdała w "bójkę"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy