Reklama

Joanna Jarmołowicz pokazała się bez makijażu i wdała w "bójkę"

Joanna Jarmołowicz nawiązała na Instagramie do wczorajszej premiery filmu "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach", w którym wystąpiła. Obok ujęć z przygotowań, na których aktorka pokazała się m.in. bez makijażu, pojawiły się także urywki samego wydarzenia, na którym doszło do małej "bójki". O co poszło?

Nowy rok to nowe filmy! Wiążą się z tym uroczyste pokazy, a jeden z nich miał miejsce wczoraj. Wkrótce do kin trafi nowa produkcja  "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach" z plejadą gwiazd; przed kamerami pojawili się bowiem m.in.: Mikołaj Roznerski, Alicja Bachleda-Curuś, Maciej Zakościelny, Piotr Głowacki, Michalina Sosna i Joanna Jarmołowicz. Ostatnia z wymienionych pań podzieliła się na Instagramie krótkim nagraniem z przygotowań na uroczystą galę. Partnerka Jana Królikowskiego pokazała efekt "przed" i "po" nałożeniu makijażu. Zmianie uległ także jej strój - aktorka postawiła na gustowny garnitur w odcieniu butelkowej zieleni.

Reklama


Joanna Jarmołowicz i Michalina Sosna: "bójka" na Instagramie

Krótkie nagranie udostępnione przez Joannę Jarmołowicz kończy się zapisem spotkania dwóch aktorek. Wspomniana gwiazda zwraca uwagę na Michalinę Sosnę, która ma na sobie... garnitur o podobnym kroju! Różni się jedynie kolorem, ponieważ w drugim przypadku rządzi róż. Obie panie z humorem podeszły do całej sytuacji, profesjonalnie odkrywając rolę "modowej sprzeczki". Na ich twarzach goszczą jednak promienne uśmiechy, co świadczy o tym, że aktorki na pewno nie żywią do siebie urazy. Głos zabrali także internauci, którzy pozostawili po sobie "ślad" w postaci komentarzy pod filmikiem na Instagramie Jarmołowicz.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL