Reklama

Afery z "Ale cyce" ciąg dalszy! Anna Powierza zachwycona komentarzem internauty

Anna Powierza odniosła się na Instagramie do komentarza pewnego internauty, który zwrócił uwagę na jej obfity biust. Aktorka postanowiła poświęcić wspomnianej wypowiedzi odrębny post! "Kto by pomyślał, że zwłaszcza twardzi prawdziwi faceci, zechcą tu przed wszystkimi obnażać się z własnych słabości" - przyznała w pewnym momencie.

Anna Powierza w stroju kąpielowym

Anna Powierza to aktorka, która zyskała sporą rozpoznawalność dzięki roli Czesi Kurzawskiej w serialu "Klan". 43-letnia gwiazda z sukcesem łączy obowiązki zawodowe z "czasem dla siebie", nie zapominając przy tym o internautach.

Jej konto na Instagramie śledzi ponad 40 tys. obserwujących, a grono internetowych fanów wciąż się powiększa. Sama Powierza wykorzystuje media społecznościowe m.in. jako arenę do dzielenia się swoimi przemyśleniami, a jej posty przepełnione są długimi i pełnymi humoru wpisami na temat otaczającej rzeczywistości.

W ostatnim czasie Anna Powierza postanowiła nieco bliżej przyjrzeć się reakcjom internautów na jej wpisy, a ściślej: komentarzom odnoszącym się do jej sylwetki. Wszystko zaczęło się od serii zdjęć przedstawiających Powierzę w jednoczęściowym stroju kąpielowym - kadry powstały podczas wycieczki gwiazdy, która wybrała się na morsowanie.

Reklama

Właśnie pod tą galerią pojawiło się mnóstwo odpowiedzi, wśród których można znaleźć sporo odniesień m.in. do obfitego biustu aktorki.

Anna Powierza odpowiada na Instagramie

Anna Powierza potraktowała niektóre wpisy jako swoistą polemikę i zamieściła kilka słów odpowiedzi. Zrobiła to w "swoim stylu".

"(...) Cieszę się, że posty z zielonymi akcentami przyciągają znacznie większą uwagę, wywołują Wasze żywe i entuzjastyczne reakcje i skłaniają do dzielenia się przemyśleniami! Na przykład komentarz 'ale cyce' - czy to nie jest piękne, głębokie, podświadome nawoływanie do archetypu matki ziemi przedstawiające jedność z naturą, które wprost mówi o odczuwanym lęku, bezradności i braku poczucia bezpieczeństwa?" - napisała Powierza.

"Dziękuję, że dzielicie się tu z nami mną tymi najgłębiej skrytymi lękami. Kto by pomyślał, że zwłaszcza twardzi prawdziwi faceci, zechcą tu przed wszystkimi obnażać się z własnych słabości. Dziękuję. To piękne! Kto by też pomyślał, że uda mi się zebrać tu taką świadomą społeczność eko! (...)" - dodała aktorka.

"Pani Aniu, cenię Pani poczucie humoru", "Ehh pani Aniu, znowu rewelacja", Nasza Eco Ania ze świetnym dystansem do siebie samej, brylant KOBIETA", "Pani Aniu, jak zwykle przedowcipnie!" - pisali zauroczeni fani.

Autor: Sabina Obajtek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy