Reklama

Lindsay Lohan zaręczona! Pierścionek to klejnot wart ćwierć miliona!

Kiedyś była naczelną imprezowiczką i skandalistką Hollywood. Za swoje wybryki wielokrotnie stawała przed sądem, m.in. za jazdę pod wpływem alkoholu i narkotyków, za wsiadanie za kierownicę bez prawa jazdy, a także za napaść na policjantkę. Jednak niedawno Lindsay Lohan się ustatkowała i zaczęła prowadzić zdrowy tryb życia. Teraz aktorka będzie jeszcze bardziej stateczna, bo - jak ogłosiła w najnowszym wpisie na Instagramie - właśnie się zaręczyła. Opublikowała serię zdjęć z ukochanym Baderem Shammasem i opatrzyła je wzruszającym wpisem: "Moja miłość. Moje życie. Moja rodzina. Moja przyszłość".

Znana z licznych skandali aktorka przyjęła oświadczyny przystojnego bankiera Badera Shammasa.

Pierścionek zaręczynowy Lindsay Lohan jest wart fortunę

Lohan opublikowała serię zdjęć z narzeczonym i opatrzyła je wzruszającym wpisem: "Moja miłość. Moje życie. Moja rodzina. Moja przyszłość".

Na każdym z nich aktorka dumnie pokazuje pierścionek,

jaki dostała od ukochanego.

To bardzo duży, kwadratowy brylant osadzony

na cienkiej obrączce, który przez specjalistów od luksusowej biżuterii

jest wyceniany na 250 tysięcy dolarów, czyli ponad milion złotych.

Pierścionek zaprojektował Harry Winston, ulubiony jubiler gwiazd,

Reklama

nazywany w Hollywood "Królem Diamentów". Sam kamień ma około 6 karatów, a

specjalista od wyceny brylantów Apeksh Kothari, dyrektor operacyjny

Rare Carat, w wypowiedzi dla serwisu Pagesix ocenił, że jest to diament o

intensywnym kolorze i wysokiej przejrzystości, dlatego jego wartość

jest tak wysoka.

Zobacz też: Lindsay Lohan była na samym dnie. Aktorka wychodzi na prostą?

Kim jest narzeczony Lindsay Lohan Bader Shammas?

Ukochany aktorki, jak podaje portal People, jest zastępcą wiceprezesa w Credit Suisse w Dubaju. Lohan poznała go dzięki temu, że ma tam konto. Jak donosi "The Independent" spotykają się od dwóch lat, jednak przez dłuższy czas utrzymywali swój związek w ścisłej tajemnicy. Gwiazda tylko raz opublikowała ich wspólne zdjęcie na początku 2020 roku, ale po krótkim czasie je usunęła.

Teraz Bader Shammas już nie chce ukrywać swojego związku z aktorką, bo od razu zrobił repost wpisu Lindsay na swoim Twitterze.

Lindsay Lohan wychodzi na prostą

To drugie zaręczyny Lindsay Lohan. Pięć lat temu planowała poślubić rosyjskiego milionera Egora Tarabasova, jednak niedługo po oświadczynach para rozstała się w trakcie burzliwej awantury w 2016 roku.

Zawodowo Lindsay Lohan również wychodzi na prostą. Po dwóch latach przerwy wraca na duży ekran - razem z Chordem Overstreetem zagra główną rolę w świątecznej komedii romantycznej Netfliksa, która będzie miała premierę w 2022 roku. Wcieli się w niej w postać niedawno zaręczonej, rozpieszczonej dziedziczki hotelu, która po wypadku na stoku narciarskim doznaje amnezji i trafia pod opiekę przystojnego robotnika i jego dorastającej córki.

Aktorka nie będzie miała problemów z wykreowaniem tej roli, bo jej wieloletnia (choć już była) przyjaźń z Paris Hilton na pewno dostarczyła jej wielu inspiracji.

Zobacz też: Lindsay Lohan wstaje z kolan. Upadła gwiazda wraca na szczyt!


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama