Reklama

Julia Kamińska rozstała się z partnerem? Są ze sobą od 12 lat

Julia Kamińska od lat uznawana jest za jedną z najpiękniejszych i najpopularniejszych polskich aktorek. Gwiazda często chwali się nowymi rolami, projektami, czy pomysłami na biznes ze swoimi fanami w mediach społecznościowych. Rzadko natomiast zdradza szczegóły ze swojego życia prywatnego. Od 12 lat związana jest z Piotrem Jaskiem. Jednak ostatnio pojawiły się doniesienia o kryzysie w związku pary.

Julia Kamińska i Piotr Jasek są ze sobą od 12 lat

Julia Kamińska to znana i lubiana polska aktorka, która zasłynęła przede wszystkim rolą Urszuli Cieplak w serialu "BrzydUla". Od 12 lat tworzyła szczęśliwy związek z 54-letnim scenarzystą, Piotrem Jaskiem. Byli związani ze sobą nie tylko prywatnie, ale też zawodowo. Aktorka współpracowała ze swoim partnerem przy opracowywaniu dialogów do "BrzydUli". Wśród fanów artyści uchodzili za idealnie dobraną do siebie parę.

Reklama

Niestety, według doniesień jednego z tygodników status związku Julii Kamińskiej miał się diametralnie zmienić. Jak donosi gazeta "Na żywo", aktorka i scenarzysta właśnie się rozstali. Informator wskazuje, że dwójkę tak bardzo pochłonęła praca zawodowa, że zabrakło im czasu na pielęgnowanie łączącego ich uczucia. Poza tym na próżno można szukać teraz w mediach społecznościowych ich wspólnych zdjęć.

Julia Kamińska: Tak mieszka gwiazda "Brzyduli"!

Kryzys w związku Julii Kamińskiej?

Portal Pomponik.pl próbował skontaktować się z Julią Kamińską, jednak aktorka miała odmówić komentarza do doniesień kolorowej gazety. Zresztą nic dziwnego, bowiem para rzadko opowiadała publicznie o łączącym ich uczuciu. Przypomnijmy, że aktorka poznała Piotra Jaska, gdy miała 21 lat i studiowała germanistykę na Uniwersytecie Gdańskim.

Uczucie połączyło ich na planie serialu "BrzydUla", gdzie Kamińska grała główną rolę, a Jasek pracował nad scenariuszem. Zafascynowana mężczyzną artystka stała się nie tylko jego prywatną partnerką, ale też zawodową. Para wspólnie pracowała bowiem nad dialogami do kolejnych serialowych produkcji.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje