Reklama

Julia Kamińska: Tak mieszka gwiazda "Brzyduli"!

Przestronny jasny apartament w centrum Warszawy z ogromnym tarasem. W takich luksusach mieszkają Julia Kamińska i jej partner, scenarzysta Piotr Jasek.

Podczas pandemii, z powodu zamkniętych teatrów i ograniczonych planów zdjęciowych, Julia Kamińska wiele czasu spędzała w domu. Aktorka zajęła się więc przemeblowywaniem swojego apartamentu. Efektami podzieliła się z fanami na Instagramie.

"Także ja się rzuciłam w wir ustawiania różnych rzeczy w domu i odgruzowywanie i bardzo mi z tym dobrze. (...) To jedno z moich ulubionych zadań w kwarantannie - przestawianie rzeczy, które już mam - pisała w opisie InstaStories.

Ważną rolę w domu aktorki ogrywają rośliny. Uprawia ich całe mnóstwo, począwszy od tych ozdobnych, po jadalne."Jak są, to zawsze jakoś tak lepiej.
Polecam rośliny, Julia Kamińska" - napisała, a cały swój warzywniak uwieczniła na jednym z filmików.

Reklama

Salon Kamińskiej zyskuje przytulności nie tylko dzięki ukwieceniu, ale także drewnianemu parkietowi, ogrzewaniu podłogowemu i dywanowi z juty. Z centralnego punktu mieszkania, przez ogromne okna, rozciąga się widok na Warszawę.

Eklektyzmu mieszkaniu dodają wygodna sztruksowa sofa, modna, grubo pleciona narzuta z wełny czesnakowej, szkolna mapa świata wisząca na jednej ze ścian i nowoczesne pianino.

Z salonu można też przejść na imponujący taras, na którym zaaranżowana przestrzeń zachęca do opalania i letniego leniuchowania.

W ciepłej biało-beżowej sypialni możemy zauważyć komfortowe łóżko z drewnianym zagłówkiem, na którym powieszony jest pleciony łapacz snów i lniane zasłony.

Tutaj znajduje się także toaletka, przy której aktorka może robić makijaż, choć Kamińska znana jest z tego, że często wybiera wersję "saute".

Jasna łazienka, do której wchodzi się bezpośrednio z sypialni, utrzymana jest w bieli. Tu także nie brakuje ozdób w postaci obrazów czy roślin.swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje