Jonah Hill przyłapany przez paparazzich! Jego wygląd zaskakuje

Jonah Hill jakiś czas temu zachwycił widzów w jednym z hitów Netfliksa - "Nie patrz w górę". Ostatnio media obiegły jednak zdjęcie, na których aktor prezentuje się zupełnie inaczej niż w swoich filmowych wcieleniach. Fani, którzy spotkali go na plaży być może nawet go nie rozpoznali. Gwiazdor bowiem zapuścił brodę i przefarbował włosy na blond!

Jonah Hill: Kariera

Urodzony 20 grudnia 1983 roku amerykański aktor popularność zyskał w 2007 roku dzięki rolom w komediach "Wpadka" Apatowa i "Supersamiec" Grega Mottoli. Formulę znerwicowanych postaci mających problemy z kontaktami międzyludzkimi kontynuował w filmach "Chłopaki też płaczą" (2008), "Funny People" (2009) i "Cyrusie" (2010). Przełomem w jego karierze okazał się dramat sportowy "Moneyball" (2011), w którym wcielił się w młodego absolwenta ekonomii, który dostaje posadę asystenta trenera drużyny baseballowej. Hill nieoczekiwanie został nominowany do najważniejszych nagród, w tym Złotego Globu i Oscara.

Reklama

Jego największym sukcesem okazał się "Wilk z Wall Street" (2013) Martina Scorsese, w którym zagrał uzależnianego od narkotyków bukmachera i oszusta. Za tę rolę otrzymał swą druga nominację do Oscara.

Ostatnio widzowie mogli go natomiast oglądać w przeboju Netfliksa - "Nie patrz w górę", w którym zagrał z Leonardo DiCaprio i Jennifer Lawrence.

Jonah Hill przeszedł metamorfozę

Lubiany aktor dotychczas często zaskakiwał widzów swoimi wcieleniami filmowymi. Fani aktora z pewnością nie byli jednak przygotowani na jego najnowszą metamorfozę. Okazuje się, że jego prywatny, codzienny wizerunek obecnie mocno różni się od tego, który prezentował w ostatnim filmie. Aktor nie tylko zapuścił brodę, ale przefarbował włosy na blond.

Hill został przyłapany na plaży przez paparazzich. Wolny czas spędzał ze swoją dziewczyną, Sarah Brady, praktykując jogę. Co sądzicie o jego metamorfozie?


swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Jonah Hill
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy