Joanna Opozda prosi o modlitwę. Fani zaniepokojeni!

Joanna Opozda w ostatnim czasie mocno ograniczyła swoją aktywność w mediach społecznościowych. Przyszła mama w całości chce się poświęcić macierzyństwu i spokojnie przygotować do porodu. W poniedziałkowy wieczór oopublikowała na swoim Instagramie niepokojącą relację. Zaapelowała w niej do swoich fanów o modlitwę. Co się stało?

Joanna Opozda i Antek Królikowski spodziewają się dziecka

Joanna Opozda i Antoni Królikowski niebawem zostaną rodzicami. Aktorka jest bowiem w zaawansowanej ciąży, a już wiadomo, że na świat przyjdzie ich syn, który otrzyma imię Vincent. Chociaż ostatnio Asia Opozda wycofała się z życia publicznego po tym, jak światło dzienne ujrzały problemy w jej domu rodzinnym, teraz najnowsza fotografia aktorki trafiła do sieci. Uroczym kadrem podzielił się z internautami sam mąż gwiazdy, który w taki sposób nawiązał do walentynek. Pod fotografią przedstawiającą szczęśliwą przyszłą mamę dumnie prezentującą ciążowe krągłości pojawił się krótki, aczkolwiek wiele mówiący opis.

Reklama

Joanna Opozda w obiektywie Antka Królikowskiego. Jak wygląda przyszła mama?

Joanna Opozda o ślubie z Antkiem Królikowskim: "Nie jesteśmy uśmiechnięci i zadowoleni..."

Niepokojąca relacja Joanny Opozdy. "Proszę Was wszystkich o modlitwę"

Joanna Opozda zamieściła w mediach społecznościowych niepokojąca relację. Żona Antoniego Królikowskiego poprosiła w niej wszystkich o modlitwę. Poza białym napisem na czarnym tle nie opublikowała nic więcej na Instagramie, który obserwuje ponad 450 tys. internautów. Wszystko wskazuje na to, że trzeba poczekać, aż 33-latka sama zabierze głos w sprawie. "Proszę Was wszystkich o modlitwę" - napisała w relacji Joanna Opozda. 

Joanna Opozda we łzach! Chodzi o nią i o dziecko

Autor: Hubert Wiączkowski

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda | Antek Królikowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama