Reklama

Anna Mucha pozuje w wannie! Pokazała za dużo?

Anna Mucha pozwoliła sobie na chwilę relaksu. Wskoczyła do wanny pełnej piany i... postanowiła urządzić sobie małą sesję zdjęciową. Jej efekty możemy podziwiać na Instagramie aktorki. Uwagę fanów przykuł jeden szczegół. O co chodzi?

Anna Mucha regularnie publikuje w mediach społecznościowych coraz to kolejne ujęcia ze swojej codzienności. Poczynania aktorki znanej z produkcji, takich jak: "M jak miłość", "Och, Karol 2", "Usta usta" czy "Chłopaki nie płaczą", śledzi na Instagramie ponad 887 tysięcy osób. 

Na jej profilu nie brakuje gorących ujęć, na widok których fani szaleją z zachwytu. Anna Mucha chętnie dzieli się tym, jak wygląda jej życie prywatne i zawodowe. W jej wirtualnej galerii zdjęć pojawiają się również i te, śmiałe, odważne, rozpalające zmysły. Tym razem aktorka zaprezentowała się w wannie pełniej piany. Makijaż, rozpuszczone włosy i szeroki uśmiech. Anna Mucha odsłoniła nogi , a zmysłowy kadr rozgrzał sieć.

Reklama

Zobacz też: "Russian Doll": Sezon 2. Niespodziewane zmiany w serialu

Reakcje fanów

W opisie pojawiło się również pytanie: "A Ty co byś zrobiła (zrobił), z takim ekstra dniem wolnym?". Obserwatorzy chętnie dzielili się swoimi przemyśleniami i planami na chwilę oddechu od codziennych obowiązków. W komentarzach posypały się również pochlebstwa od wielbicieli urody aktorki. Komplementy, słowa uznania i szalone emotikony - od płomieni po serduszka. Niektórzy zwrócili również uwagę na koszulkę... 

Autor: Małgorzata Durmaj

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL