Reklama

Netflix: Seriale

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 240
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Russian Doll": Sezon 2. Niespodziewane zmiany w serialu!

Fani serialu "Russian Doll" zapewne nie mogą doczekać się drugiego sezonu netfliksowego hitu. Podczas gdy dni upływają im na odliczaniu czasu do premiery, Charlie Barnett ujawnił, że prace na planie kontynuacji serialu dobiegły końca.

"Russian Doll": O czym opowie 2. sezon?

Charlie Barnett, który w serialu Netfliksa wciela się w postać Alana, niedawno udzielił wywiadu dla portalu "TV Insider". Zdradził w nim, że prace na planie zdjęciowym 2. sezonu "Russian Doll" zostały zakończone.

Te słowa zdają się odpowiadać zapowiedziom twórczyni, która wcześniej oznajmiła, że dalsze części serialu nie będą kontynuacją losów bohaterów z pierwszego sezonu.

Choć o nowym sezonie "Russian Doll" wiemy niewiele, pewne jest, że w obsadzie serialu znajdą się znowu Barnett i Lyonne. Do serialowej załogi dołączyli Sarlto Copley i Annie Murphy.

Reklama

"Russian Doll": Fabuła 1. sezonu

W 1. sezonie "Russian Doll" gwiazda "Orange is the New Black", Natasha Lyonne, wcieli się w kobietę, która znalazła się w pętli czasu. Codziennie wybiera się na tę samą imprezę, po której ginie. Kiedy budzie się następnego dnia, cała sytuacja zaczyna się na nowo.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy