Reklama

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski nie są już razem! To już pewne!

Od pewnego czasu w internecie krążyły plotki o rzekomym rozstaniu jednej z najgorętszych par polskiego show-biznesu - Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego. Teraz rozstanie potwierdziła sama gwiazda "M jak miłość". Na jej instagramowym profilu pojawiło się krótkie oświadczenie. "Tak, to prawda (...). Rozstania dla nikogo nie są łatwe" - przyznała Kalska.

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski nie są już razem

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski nie są już razem. Informacja o rozstaniu aktorskiej pary pojawiła się wczoraj na Instagramie aktorki, która jednocześnie potwierdziła krążące od pewnego czasu plotki. Kalska i Roznerski rozstali się w grudniu zeszłego roku, a teraz informacja ta wyszła na jaw:

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska razem występują w "M jak Miłość", gdzie wcielają się w role Marcina i Izy Chodakowskich; w nowych odcinkach serialowe małżeństwo stara się odbudować swój związek po trudnych momentach. Czy prywatne rozstanie gwiazd wpłynie na ich obecność w "M jak Miłość"?

Reklama

Zobacz też: Kalska i Roznerski rozstali się? Wakacje spędzają osobno?

Związek Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego

Pierwsze informacje o tym, że Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski są parą, pojawiły się w 2018 roku. Zarówno aktor, jak i jego partnerka, przez cały okres trwania ich relacji dość oszczędnie wypowiadali się na temat swojego życia prywatnego, dbając tym samym o swoją prywatność. Od czasu do czasu aktorzy aktualizowali jednak Instagram, publikując wspólne zdjęcia. 

W ostatnim czasie media zaczęły donosić o kryzysie w związku Adriany i Mikołaja, o czym miał świadczyć m.in. "internetowy ruch" ze strony gwiazdy "M jak Miłość" i "Papierów na szczęście" - Ada Kalska przestała bowiem obserwować profil Roznerskiego w mediach społecznościowych, a tak właśnie często dzieje się po rozstaniu. Już to wystarczyło do tego, by uruchomić lawinę spekulacji na temat relacji aktorów, a teraz głos w sprawie zabrała sama serialowa Iza Chodakowska. Spodziewaliście się takiego obrotu spraw?

Autor: Sabina Obajtek
Zobacz też: "M jak miłość": To rozstanie jest zaskoczeniem! Mikołaj Roznerski komentuje

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy