Najsłynniejsza blondynka powraca w nowym serialu. Znamy pierwsze szczegóły

Tęskniliście za "Legalną blondynką”? Jeśli tak, to mamy dla Was dobre wieści! Prime Video zamówiło serial, który opowie o młodości filmowej Elle Woods.

"Elle": Prequel filmowej historii

Najnowsza produkcja Prime Video skupi się na wydarzeniach, które miały miejsce przed historią z fabuły "Legalnej blondynki" (2001). "Elle" będzie opowiadać o czasach licealnych przyszłej prawniczki Elle Woods. Według informacji udzielonych magazynowi PEOPLE, serial postawi na głębsze poznawanie "doświadczeń życiowych, które ukształtowały bohaterkę w kultową, młodą kobietę, jaką poznaliśmy i pokochaliśmy w filmie".  

Za projekt odpowiadać ma Laura Kittrell ("Niepewne"). Odtwórczyni głównej roli w filmie, Reese Witherspoon, będzie pomagać w rozwoju pomysłu oraz zostanie producentką całego przedsięwzięcia. Dla niej kontynuacja projektu jest spełnieniem marzeń, ponieważ czuje się mocno związana z tą opowieścią. 

Reklama

"Legalna blondynka": O czym opowiadał film?

"Legalna blondynka" (reż. Robert Luketic) powstała na podstawie noweli Amandy Brown o tym samym tytule. Fabuła przedstawia historię blondwłosej przewodniczącej bractwa i królowej balu maturalnego. Kiedy ubrana w róż piękność zostaje porzucona przez ukochanego, postanawia udowodnić mu swoją wartość i decyduje się na studia prawnicze na Harvardzie. 

Film stał się popkulturowym fenomenem i dał Witherspoon światową sławę. W 2003 doczekał się kontynuacji (“Legalna Blondynka 2", reż. Charles Herman-Wurmfeld). 

Zobacz też: Co nowego w drugim sezonie "The Last of Us"? Nowe lokacje i zaskakujące zwroty akcji

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Prime Video: Seriale | Prime Video
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy